KOLLASE MAA-SEA AASTA

2019. aasta 5.veebruaril algab Hiina kalendri järgi Kollase Maa Sea aasta.

Loomupoolest on see aasta rahumeelne aasta, mistõttu tuleks 2019.aastal eelistada pigem rahumeelset tegevust ning hoiduda riskide võtmisest. Et Siga lõpetab Hiina astroloogia järgi loomade ringkäigu, siis on tegemist ühelt poolt puhkamise aastaga, teiselt poolt aga pooleliolevate asjade lõpetamise aastaga. Mida rohkem olulisi asju saab sel aastal lõpetatud, seda paremini on võimalik ennast tunda. Partnerlussuhetes valitseb kindel tasakaal. Sea aastal on suur võimalus leida partneriga üksmeel ka kõige keerulisemates küsimustes. Sea aasta on suurepärane aeg ka kihlumiseks ja abiellumiseks. Sel aastal sõlmitud abielul on lootus pika-ajalisele kestvusele. Tervis eeldab sellel aastal suuremat tähelepanu. Pealiskaudsus võib ennast valusalt kätte maksta. Kindlasti tasuks sel aastal rohkem tähelepanu pöörata tervislikumatele eluviisidele.

Et Sea-aastal kõik ülalkirjeldatud hea ja parem juhtuda saaks, selleks tuleb Hiina uskumuse järgi aasta looma talismanina endaga kaasas kanda. Siit kataloogist leiadki toredaid aastaloomakesi – suuremaid ja väiksemaid, uhkelt säravaid ja pisut tagasihoidlikumaidki. Nii võtmehoidjate, kotiripatsite kui vahvate prossidena rinda või miks mitte ka pidulikumale kotile kinnitamiseks.

 • Ripats KRISTALL-SIGA lipsukesega

  Allahindlus!

  Ripats KRISTALL-SIGA lipsukesega

  Säravate roosade ja valgete klaaskristallidega kaunistatud seakujuline kullavärvi metallripats võtmerõnga ja karabiinkinnisega. Suur seakujuline ripats on reljeefne ja seest õõnes, tagaküljel pitsiline väljalõigetega muster. “Liikuv” lipsukujuline detail on kaunistatud erksate fuksiavärvi klaaskristallidega. Ripatsi üldpikkus koos rõngaga on 9,5 cm, seakujulise detaili mõõdud on 4 cm x 5,5 cm, rõnga läbimõõt on 3 cm. Sobib nii võtmehoidjaks kui ka käekoti kaunistuseks. NB! Ripats on üsna suur ja “kaalukas”

  Saadaval ainult 1 toode
  8,80  6,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Ripats KRISTALL-SIGA südamekesega

  Allahindlus!

  Ripats KRISTALL-SIGA südamekesega

  Säravate roosade klaaskristallidega kaunistatud seakujuline kullavärvi metallripats võtmerõnga ja karabiinkinnisega. Ripatsi keskel fuksiavärvi klaaskristallidega südamekujuline kaunistusmotiiv. Seakujuline ripats on reljeefne ja seest õõnes, tagaküljel õhuline väljalõigetega muster. Ripatsi üldpikkus koos rõngaga on 9,5 cm, vahva ümmarguse seakujulise detaili mõõdud on 3,5 cm x 4,5 cm, rõnga läbimõõt on 3 cm. Sobib nii võtmehoidjaks kui ka käekoti kaunistuseks. NB! Ripats on üsna suur ja “kaalukas”

  Saadaval ainult 1 toode
  8,80  6,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Ripats VINTAGE NOTSU

  Ripats VINTAGE NOTSU

  Pronksivärvi ripatsite ja vahva notsuga  vintage stiilis metallripats pruuni punutud nahkriba ja võtmerõngaga. Ripatsi üldpikkus koos rõngaga on 10,5 cm, vahva notsu mõõdud on 3,5 cm x 4 cm, rõnga läbimõõt on 2,5 cm. Sobib hästi autovõtmete hoidjaks

  Saadaval ainult 1 toode
  9,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Võtmehoidja KOLLANE SIGA

  Allahindlus!

  Võtmehoidja KOLLANE SIGA

  Stiliseeritud sea kujulise kollaseks värvitud metallripatsi, kullavärvi keti ja suure rõngaga võtmehoidja. Rõnga läbimõõt on 3 cm,  võtmehoidja pikkus koos ketiga on 8,5 cm. Vahva ümara seakujulise detaili mõõdud on 2 cm x 2,5 cm.

  NB! Täismetallist ripats on kaalult üsna raske!

  Saadaval 4 toodet
  8,50  5,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Võtmehoidja SUUR NOTSU

  Allahindlus!

  Võtmehoidja SUUR NOTSU

  Pronksivärvi vahva seakujulise metallripatsi, hõbedavärvi keti ja suure rõngaga võtmehoidja.Ripatsi tagumine osa on õõnes ja seetõttu on metallripats ka üsna kerge.

  Rõnga läbimõõt on 3,5 cm. Võtmehoidja pikkus koos keti ja rõngaga on 11,5 cm

  NB! Võtmehoidja on üsna suur (vt galerii pilti võtmehoidjast peopesal)! Seakujulise detaili mõõdud on 4,5 cm x 5,5 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  8,00  5,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details