Poolvääriskividega ehted 2018-03-11T11:35:48+00:00

Poolvääriskividega ehted & aksessuaarid

Siia kataloogi on kokku kogutud kõik e-poe erinevate tootekataloogide ehted ja aksessuaarid, milles ühe olulise elemendina on kasutatud loodusest pärit ilu – poolvääriskive. Olenemata sellest, kui lihtne on ehe, mis seda kivi kannab, on iga ehe kaunis ja eriline juba ainuüksi seetõttu, et kahte täpselt identset kivi enamasti ei ole. Nii on kõrvarõngapaaris või ehtekomplektis kasutatud samad looduskivid alati pisut erineva kuju, suuruse, värvitooni või mustriga. Sest tegemist on ju maapõues mineraalidena tule, vee, õhu ja maarõhu koostoime tulemusena kristallideks kasvanud looduse loominguga. Need kristallid on meie planeedil olnud juba aegade algusest ning ilmselt suuresti vanadest uskumustest ning traditsioonidest lähtuvalt on neile omistatud nii tervendavat mõju kui suurt väge ja võimu. Juba väga ammustest aegadest on kive hoitud eluruumides ning end kividega ehitud ja kantud amuletina, et osa saada nende toimest.

Tänapäeval kasutatakse ehetes küll enamasti kive, mis ühel või teisel moel ikka pisut töödeldud – ümaraks, kandiliseks või tahuliseks lihvitud või teinekord ka pisut erksamaks toonitud. Efektsed ja pilkupüüdvad on nad aga nii ja naa – nii töötlemata ehedal kujul kui töödelduna.

Kui palju ja kas üldse uskuda kivide võimesse tervendada, puhastada, kaitsta, tõmmata ligi jõukust, raha ja armastust, on igaühe enda sügavalt isiklik asi ning uskumus. Aga miks ka mitte – looduskivile, mis ehtena niikuinii kandjat kaunistab, võib ju lisaks ka väe juurde uskuda.

Lühitutvustus mõnedest tuntumatest poolvääriskividest, millega valmistatud ehteid ka siit kataloogist leida võib (allikas: vaba veebientsüklopeedia Vikipeedia).

Aventuriin
Aventuriin on väga hea jõukuse kivi. Tugevdab liidriomadusi ja otsustavust, ergutab taju ja suurendab loovust ning sihikindlust. Loob harmoonia keha ja vaimu vahel, leevendab viha ja ärritust. Stimuleerib emotsionaalset taastumist ja soodustab head enesetunnet, edendab kaastunde- ja empaatiavõimet. Tasakaalustab naiselikku ja mehelikku energiat ning soodustab südametööd. Vabastab negatiivsetest emotsioonidest ning mõtetest.
Aventuriini kandes neelab see elektromagnetilisi kiiri ja kaitseb keskonnasaaste eest.

Roosa kvarts
Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja lõpmata rahu kivi. Olemasolevas paarisuhtes taastab usalduse ja harmoonia. Roosa kvarts on armastuse ja suhete ligitõmbaja, õrna tundemaailma kujundaja. Samuti on roosa kvarts enesearmastuse ja sisemaailma tervendamise kivi. On rahustav traumade ja kriiside korral, eemaldab hirmud ja negatiivse energia ning asendab selle armastuse energiaga. Roosa kvarts vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemise ja armastamise võimet. Kujundab tundemaailma pehmemaks, õrnemaks ja avatumaks. Vaigistab meeleolude kõikumisi ja ergutab kunstimõistmist. Roosa kvarts võib ka väga kalgistunud inimesi suunata usaldamise, armastamise, andestamise ja rahumeelsuse poole. Roosa kvarts õpetab ümbrust mõjutama pehmuse ja armastusega.

Opaal
Opaal aitab väljendada inimese tõelist olemust, soosib kunsti ja loovust, stimuleerib originaalsust. Opaal on „neelav“ ja „peegeldav“ kivi – ta korjab üles mõtted ja tunded, võimendab neid ja suunab siis tagasi algallikasse. Opaal õpetab – mida välja annad, selle tagasi saad. Opaal on kaitsekivi. Suurendab enesehinnangut ning aitab mõista oma võimeid. Ta on „kirglik“ ja „võrgutav“ kivi, mis intensiivistab emotsionaalseid seisundeid ja vabastab keeldudest.
Opaali kandmine annab lojaalsust, ustavust ja spontaansust, kuid ettevaatust! – opaal võib võimendada ka halbu omadusi seal, kus kalduvus nendeks juba olemas.

Nefriit
Nefriit aitab mõtteid vaigistada ja toetab meditatiivset eluviisi. Ta sobib sisemise vaikuse otsijaile ning aitab keskendumisel. Nefriit annab sisemist jõudu ja julgust ning aitab kavatsetut täide viia. Ta annab meelele vastupidavust ja selgust ning sobib neile, kes teevad vaimset tööd, mille juures on vaja suurt täpsust ja tähelepanu. Soodustab kõikvõimalikke elumuudatusi. Hea kivi erakliku ja individualistliku eluviisiga inimestele, kes kivi abil suudavad oma isiksust täiuslikkuseni arendada.

Ametüst
Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi kõrge vaimse vibratsiooniga. Sümboliseerib enesessesüvenemist ning vaimu ja mateeria ühinemist. Ametüst viib tasakaalu füüsilise, mentaalse ja vaimse keha. Tema lillas värvuses on ühinenud taeva ja hinge sinine ning maa ja vere punane värv. Ta on hingekivi, mis vaigistab meele ja avab ukse vaimsesse maailma. Müstikute kivina toob ta endaga rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Ametüst on seotud tundlikkusega inimestevahelistes suhetes. Soodustab abikaasadevaheliste pingete leevendamist, lastel negatiivsete emotsioonide, viha- ja raevupursete vähenemist. Ametüst aitab vabaneda halbadest harjumustest ja sõltuvustest, kõrvaldab hirmud muutuste ees ja laseb suhtuda tulevikku rahulikult.

Ahhaat
Ahhaat elavdab keha talitlusi, annab julgust ja tugevdab südant. Tasakaalustab emotsioone ja annab füüsilise kindlustunde. Ahhaat on tugeva kaitsevõime ja energiaga kivi, mis hoiab eemal negatiivse energia, mistõttu on teda kõige parem hoida just kodu kaitseks kurja eest. Ahhaat on väga hea pingete maandaja, stressi ja depressiooni leevendaja. Ahhaat on maalähedane kivi, mis toetab inimest rasketes olukordades. Võimsa ja mitmetasandilise puhastajana toimib justkui maanduskivina. Selle kivi leevendav ja rahustav toime on küll aeglane, kuid ülimalt võimas. Ahhaat parandab ka keskendumisvõimet ning aitab leida probleemidele praktilisi lahendusi. Antiik-ajal kanti ahhaati tõeamuletina.

 

 

 • Ahhaadist ripatsiga helepruun sall

  Ahhaadist ripatsiga helepruun sall

  Helepruunist pehmest viskooskangast sall kullavärvi väikese sallihoidja ja taevasinist värvi looduslikust ahhaadist ripatsiga. Ripatsi pikkus on kinnitusdetailiga on 7 cm, ahhaatkivi mõõdud 3,5 cm x 6 cm. Salli kangas on kergelt kortsutatud, ääred narmastatud. Salli laius on 54 cm, pikkus 160 cm

  (AHHAAT on maalähedane kivi ning väga hea stressimaandaja. Parandab emotsionaalseid traumasid, aitab südamevalust ülesaamisel. Soodustab rahulikkust ja sisemist kindlust. Mõjub rahustavalt ja parandab keskendumisvõimet, aitab leida probleemidele praktilisi lahendusi)

  NB! Müügiloleva salli teise eksemplari ahhaatkivi on pisut tumedam sinine ja mõõtudega 2,5 cm x 5,5 cm ehk tootepiltidel olevast pisut väiksem ja ovaalsem:

  Saadaval ainult 1 toode
  19,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Ahhaadist ripatsiga kaelakee

  Ahhaadist ripatsiga kaelakee

  Väikestest värvitud kookoshelmestest ja säravatest tumepruunidest seemnehelmestest mitmekihiline kaelakee suure looduslikust ahhaadist ripatsiga. Kivi mõõdud on 3 cm x 5,5 cm, kivi paksus on 5 mm. Kaelakee pikkus on reguleeritav pikendusketi ja antiik-kuldset värvi karabiinhaagiga 42 cm-st kuni 50 cm-ni

  (AHHAAT on maalähedane kivi ning väga hea stressimaandaja. Parandab emotsionaalseid traumasid, aitab südamevalust ülesaamisel. Soodustab rahulikkust ja sisemist kindlust. Mõjub rahustavalt ja parandab keskendumisvõimet, aitab leida probleemidele praktilisi lahendusi)

  Saadaval ainult 1 toode
  19,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Cherry kvartsi tilgaga kõrvarõngad

  Cherry kvartsi tilgaga kõrvarõngad

  Kauni roosa loodusliku cherry kvartsi tilgakujulise ripatsiga kõrvarõngad hõbedavärvi inglise lukuga. Kõrvarõngaste pikkus on 4 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  8,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Ehtekomplekt mäekristallidega

  Ehtekomplekt mäekristallidega

  Ehtekomplekt kaelaketi ja kõrvarõngastega poolvääriskivi mäekristalli helmestest. Õhulise oksamotiiviga hõbedavärvi kaelaketti kaunistavad väikeste tahuliste mäekristallide helmerida ja tilgakujuline lihvitud mäekristallist ripats. Tilgakujulise ripatsi pikkus on 28mm. Kõrvarõngaste pikkus koos konksuga on 4 cm.

  Tilgakujuline ripats on pistetud läbi oksakese alumise “lehe”. Kaelaketil ei ole lahtikäivat kinnist, keti pikkust on võimalik reguleerida ripatsi liigutamisega nii, et ketti saaks kaela panna üle pea. Rippumajääva ripatsi pikkust saab reguleerida vastavalt sellele, kui kõrgel soovitakse kanda lehekest ja kui pikana tilgakesega ketiosa (vt pildigaleriid). Kaelaketi maksimaalne pikkus on 70 cm

   

  Saadaval ainult 1 toode
  13,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Ehtekomplekt malahhiidiga

  Ehtekomplekt malahhiidiga

  Ehtekomplekt kaelaketi ja kõrvarõngastega sünteetilise malahhiidi helmestega. Õhulise oksamotiiviga hõbedavärvi kaelaketti kaunistab kolm väikest 6mm malahhiidi helmest ja tilgakujuline ripats. Tilgakujulise ripatsi pikkus on 28mm. Kõrvarõngaste pikkus koos konksuga on 4 cm.

  Tilgakujuline ripats on pistetud läbi oksakese alumise “lehe”. Kaelaketil ei ole lahtikäivat kinnist, keti pikkust on võimalik reguleerida ripatsi liigutamisega nii, et ketti saaks kaela panna üle pea. Rippumajääva ripatsi pikkust saab reguleerida vastavalt sellele, kui kõrgel soovitakse kanda lehekest ja kui pikana tilgakesega ketiosa (vt pildigaleriid). Kaelaketi maksimaalne pikkus on 70 cm

   

  Saadaval ainult 1 toode
  11,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Ehtekomplekt opaaliga

  Allahindlus!

  Ehtekomplekt opaaliga

  Poolvääriskivi opaali tšipsidest ning läbipaistvatest seemnehelmestest ehtekomplekt mitmekihilise käevõru ja sõrmusega. Käevõru on tugeval  eelpainutatud hõbedasel traadil (memory wire) ning sobib randmeümbermõõdule kuni 17 cm. Käevõru otstes on väike hõbedane metallkaunistus ning väike tilgakujuline akrüülripats.  Elastik-kummiga sõrmus on universaalse suurusega, seemnehelmestest punutud osa laius on 13mm

  (OPAAL soosib kunsti ja loovust, stimuleerib originaalsust ja dünaamilisust, mõjutab positiivselt enesehinnangut)

  Ehtekomplekti juurde sobivad opaaliga kõrvarõngad leiad SIIT

   

  Saadaval ainult 1 toode
  18,50  12,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Ehtekomplekt päikesekiviga

  Out of stock

  Ehtekomplekt päikesekiviga

  Ehtekomplekt kaelaketi ja kõrvarõngastega sätendava tumesinise päikesekivi helmestest. Õhulise oksamotiiviga hõbedavärvi kaelaketti kaunistab 8mm ümmargune päikesekivi helmes ja tilgakujuline lihvitud ripats. Tilgakujulise ripatsi pikkus on 28mm. Kõrvarõngaste pikkus koos konksuga on 4 cm.

  Tilgakujuline päikesekivist ripats on pistetud läbi oksakese alumise “lehe”. Kaelaketi pikkust on võimalik reguleerida väikese karabiinkinnise ja pikendusketiga 53 cm-st kuni 57 cm-ni. Samuti on võimalik reguleerida ripatsi pikkust vastavalt sellele, kus soovitakse kanda oksakesega kaunistust – kas päris ümber kaela nii, et tilgakujuline ripats jääb keti otsa pikana rippuma või lühemana ripats ja oksake lähestikku

   

  Toode on välja müüdud.
  11,00  Sinu ostulaegas Details
 • Ehtekomplekt päikesekivist helmestega

  Ehtekomplekt päikesekivist helmestega

  Ehtekomplekt antiikhõbedaste kaunistusdetailide ja erineva suurusega ümmarguste lillakas-sinise varjundiga sädelevate päikesekivist helmestega. Käevõru on elastikkummiga ja sobib suuremale randmeümbermõõdule (kuni 21 cm). Kõrvarõngaste pikkus koos inglise lukuga on 4,5 cm. Suurima päikesekivist helme suurus on 14mm

   

  Saadaval ainult 1 toode
  16,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Ehtekomplekt roosa kvartsiga

  Ehtekomplekt roosa kvartsiga

  Ehtekomplekt kaelaketi ja kõrvarõngastega roosa kvartsi helmestest. Õhulise oksamotiiviga hõbedavärvi kaelaketti kaunistab 8mm ümmargune roosa kvartsi helmes ja tilgakujuline lihvitud roosast kvartsist ripats. Tilgakujulise ripatsi pikkus on 28mm. Kõrvarõngaste pikkus koos konksuga on 4 cm.

  Tilgakujuline ripats on pistetud läbi oksakese alumise “lehe”. Kaelaketil ei ole lahtikäivat kinnist, keti pikkust on võimalik reguleerida ripatsi liigutamisega nii, et ketti saaks kaela panna üle pea. Rippumajääva ripatsi pikkust saab reguleerida vastavalt sellele, kui kõrgel soovitakse kanda lehekest ja kui pikana tilgakesega ketiosa (vt pildigaleriid). Kaelaketi maksimaalne pikkus on 68 cm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

   

  Saadaval ainult 1 toode
  11,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Ehtekomplekt sodaliidiga

  Out of stock

  Ehtekomplekt sodaliidiga

  Ehtekomplekt poolvääriskivi sodaliidi helmestest kõrvarõngaste ja kaelaketiga. Õhulise oksamotiiviga hõbedavärvi kaelaketi ümmarguse sodaliidi helme suurus on 8mm, tilgakujulise helme pikkus on 28mm. Kõrvarõngaste pikkus koos konksuga on 4 cm.

  Tilgakujuline ripats on pistetud läbi oksakese alumise “lehe”. Kaelaketil ei ole lahtikäivat kinnist, keti pikkust on võimalik reguleerida ripatsi liigutamisega nii, et ketti saaks kaela panna üle pea. Rippumajääva ripatsi pikkust saab reguleerida vastavalt sellele, kui kõrgel soovitakse kanda lehekest ja kui pikana tilgakesega ketiosa (vt pildigaleriid). Kaelaketi maksimaalne pikkus on 68 cm

  (SODALIIT on rahustav kivi, mis maandab emotsionaalseid pingeid ja taastab sisemise rahu. Toetab eneseväljendamist, avatud suhtlemist ja vähendab hirme avaliku esinemise ees. Sodaliit on õnnekiviks kirjatööd tegevatele inimestele)

   

  Toode on välja müüdud.
  11,00  Sinu ostulaegas Details
 • Ehtekomplekt suurte helesiniste helmestega

  Out of stock

  Ehtekomplekt suurte helesiniste helmestega

  Suurte helesiniste helmeste, roosast kvartsist seibide ja helmeste, kaunilt helkivate opaalist helmeste ja hõbedavärvi kaunistusdetailidega ehtekomplekt kaelakee ja kõrvarõngastega. Efektsete FIMO savist helmeste diameeter on 2 cm, poolvääriskividest helmed on suuruses 6mm – 16mm. Karabiinkinnisega kaelakee pikkus on 64 cm. Väikese roosa kvartskivi, suure helesinise helme ja hõbedavärvi kaunistusdetailidega kõrvarõngaste pikkus koos inglise lukuga on 6 cm

  Toode on välja müüdud.
  26,50  Sinu ostulaegas Details
 • Helebeež sall türkiiskividest ripatsiga

  Out of stock

  Helebeež sall türkiiskividest ripatsiga

  Helebeežist õhulisest viskooskangast türkiisi-pruuni-oranžikirju pastelltoonides etnomustriline sall pronksivärvi sallirõngaste, kaunistusdetailide ja türkiiskividest ripatsiga. Ripatsi lillemotiiviga kolmnurkset vahedetaili kaunistab väike tumepruun Tšehhi klaaskristall. Ripatsi pikkus on 10 cm, suure kandilise türkiiskivi mõõdud on 2,5 cm x 3,5 cm. Salli laius on 50 cm, pikkus 160 cm

  Toode on välja müüdud.
  19,50  Sinu ostulaegas Details
 • Jaspise ja hõbedaste kaartega käevõru

  Jaspise ja hõbedaste kaartega käevõru

  Hõbedavärvi kaarjate metalldetailidega käevõru ovaalse looduslikust türkiisivärvi jaspisest kivi ja väikese T-kinnisega. Kivi on pealt kaetud läbipaistva lakiga, kivi mõõdud 2 cm x 3 cm. Käevõru sobib randmeümbermõõdule kuni 16 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  7,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kaelakee ametüstiga

  Kaelakee ametüstiga

  Tilgakujulise ametüstist ripatsi ja väikeste 6mm läbimõõduga ametüsti helmestest kaelakee. Hõbedavärvi lillkaunistusega metallraamis ripatsi mõõdud on 2,5 cm x 4 cm. Kaelakee pikkus on reguleeritav karabiinhaagiga 41 cm-st kuni 45 cm-ni

  (AMETÜST on looduslik meele rahustaja ja tervendaja, inspiratsiooni ja vaimsuse allikas)

   

  Saadaval ainult 1 toode
  25,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kaelakee aventuriiniga

  Kaelakee aventuriiniga

  Tilgakujulise aventuriiniga ripatsi ja väikeste 6mm läbimõõduga aventuriini helmestega kaelakee. Hõbedavärvi lillkaunistusega metallraamis ripatsi mõõdud on 2,5 cm x 4 cm. Kaelakee pikkus on reguleeritav karabiinhaagiga 42 cm-st kuni 47 cm-ni

  (AVENTURIIN on jõukuse kivi. Tugevdab liidriomadusi ja otsustavust. Soodustab sihikindlust, leevendab viha ja ärritust)

  Saadaval ainult 1 toode
  25,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kaelakee malahhiidiga

  Out of stock

  Kaelakee malahhiidiga

  Väikese kandilise sünteetilisest malahhiidist ripatsi, 6mm läbimõõduga malahhiidi helmeste ja pronksivärvi kaunistusdetailidega kaelakee. Ripatsi mõõdud on 10mm x 15mm. Kaelakee pikkus on reguleeritav karabiinhaagi ja pikendusketi abil 41 cm-st kuni 47 cm-ni

  Kaelakee juurde sobivad kõrvarõngad leiad SIIT ja SIIT

   

  Toode on välja müüdud.
  15,00  Sinu ostulaegas Details
 • Kaelakee roosa kvartsiga

  Kaelakee roosa kvartsiga

  Tilgakujulise roosa kvartsiga ripatsi ja väikeste 6mm läbimõõduga roosa kvartsi helmestega kaelakee. Hõbedavärvi lillkaunistusega metallraamis ripatsi mõõdud on 2,5 cm x 4 cm. Kaelakee pikkus on reguleeritav karabiinhaagiga 48 cm-st kuni 54 cm-ni

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Saadaval ainult 1 toode
  25,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kaelakee suure ametüsti kristalliga

  Out of stock

  Kaelakee suure ametüsti kristalliga

  Suure loodusliku tahulise ametüsti kristalli ja hõbedavärvi mummulise ketiga kaelakee. Efektse ametüstist ripatsi ligikaudsed mõõdud on 2,5 cm x 3,5 cm. Kaelaketi pikkus on reguleeritav karabiinhaagiga 62 cm-st kuni 62 cm-ni

  (AMETÜST on looduslik meele rahustaja ja tervendaja, inspiratsiooni ja vaimsuse allikas)

  Kaelakee juurde sobivad kõrvarõngad leiad SIIT

   

  Toode on välja müüdud.
  10,00  Sinu ostulaegas Details
 • Kaelakee suure ametüsti kristalliga

  Kaelakee suure ametüsti kristalliga

  Suure loodusliku tahulise ametüsti kristalli, ametüsthelme, vasevärvi keti ja kaunistusdetailidega kaelakee. Efektse ametüstkristalli ligikaudsed mõõdud on 2,5 cm x 3 cm, ripatsi pikkus koos ametüsthelme ja rõngaga on 6 cm. Väikest karabiinkinnist on võimalik kinnitada igasse ketilülisse ning kaelakee pikkust reguleerida maksimaalselt kuni 64 cm-ni

  (AMETÜST on looduslik meele rahustaja ja tervendaja, inspiratsiooni ja vaimsuse allikas)

  Kaelakee juurde sobivad kõrvarõngad leiad SIIT

   

  Saadaval ainult 1 toode
  12,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kaelakett ahhaadi ja oksakesega

  Kaelakett ahhaadi ja oksakesega

  Õhulise oksamotiiviga hõbedavärvi efektne kaelakett kolme väikese poolvääriskivi puuahhaadi helme ja ripatsiga. Tilgakujuline ahhaadist ripats on pistetud läbi oksakese alumise “lehe”. Kaelaketi pikkust on võimalik reguleerida väikese karabiinkinnise ja pikendusketiga 53 cm-st kuni 57 cm-ni. Samuti on võimalik reguleerida ripatsi pikkust vastavalt sellele, kus soovitakse kanda oksakesega kaunistust – kas päris ümber kaela nii, et tilgakujuline ripats jääb keti otsa pikana rippuma või lühemana pärl ja oksake koos (nagu tootepiltidel näha)

  (AHHAAT on maalähedane kivi ning väga hea stressimaandaja. Parandab emotsionaalseid traumasid, aitab südamevalust ülesaamisel. Soodustab rahulikkust ja sisemist kindlust. Mõjub rahustavalt ja parandab keskendumisvõimet, aitab leida probleemidele praktilisi lahendusi)

  Saadaval ainult 1 toode
  9,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kaelakett inglitiibade ja päikesekiviga

  Kaelakett inglitiibade ja päikesekiviga

  Suurte tiivakujuliste pitsiliste metalldetailide ja väikese tumesinise sätendava päikesekivist ripatsiga antiikhõbedavärvi kaelakett. Tiivakesed on kaunistatud säravate läbipaistvate klaaskristallidega. Kaelaketi pikkus on reguleeritav karabiinhaagiga 53 cm-st kuni 58 cm-ni. Ripatsi pikkus on 2,5 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  11,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kaelakett kvartsi kristalliga

  Out of stock

  Kaelakett kvartsi kristalliga

  Suure loodusliku tahulise kvartsi kristalli ja kullavärvi peenikese ketiga kaelakee. Efektne värvitud ja lakitud meresinist värvi kvartskristall on otsast kaunistatud õhukese kullavärvi  metallkihiga. Ripatsi kivide ligikaudsed mõõdud on 3-3,5 cm x 2-2,5 cm. Kaelaketi pikkus on reguleeritav väikese karabiinhaagiga 50 cm-st kuni 54 cm-ni.

  NB! Kaelaketid on müügil ühekaupa!

  (KVARTS on võimas ravitseja ja energia allikas. Toimib negatiivsete energiate puhastajana ja haigusseisundite tervendajana. Suurendab vaimset võimekust, aitab kontsentreeruda ning parandab mälu)

   

   

  Toode on välja müüdud.
  9,50  Sinu ostulaegas Details
 • Käevõru aventuriiniga

  Käevõru aventuriiniga

  Poolvääriskivi aventuriini piigikujuliste detailidega käevõru hõbedavärvi metallhelmeste ja T-kinnisega. Käevõru sobib randmeümbermõõdule kuni 17 cm

  (AVENTURIIN on jõukuse kivi. Tugevdab liidriomadusi ja otsustavust. Soodustab sihikindlust, leevendab viha ja ärritust)

  Saadaval ainult 1 toode
  10,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Käevõru hõbedase lille ja ahhaadiga

  Käevõru hõbedase lille ja ahhaadiga

  Kaherealine ahhaatkividest käevõru antiikhõbedavärvi metallhelmeste ja lillekujulise kaunistusega. Lille diameeter on 3 cm, lillesüdamikeks väikesed punased Tšehhi kristallid. Ahhaathelmeste suurus on 6mm. Käevõru on elastikkummiga ning seda on lihtne käele panna. Sobib suuremale randmeümbermõõdule (kuni 23 cm).

  NB! Kui soovid käevõru väiksema ümbermõõduga, kirjuta enne ostu sooritamist teadete lahtrisse soovitud suurus

  (AHHAAT on maalähedane kivi ning väga hea stressimaandaja. Parandab emotsionaalseid traumasid, aitab südamevalust ülesaamisel. Soodustab rahulikkust ja sisemist kindlust. Mõjub rahustavalt ja parandab keskendumisvõimet, aitab leida probleemidele praktilisi lahendusi)

   

  Saadaval ainult 1 toode
  14,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Käevõru hõbedase lille ja ametüstiga

  Out of stock

  Käevõru hõbedase lille ja ametüstiga

  Kaherealine looduslikest ametüsthelmestest käevõru antiikhõbedavärvi metallhelmeste ja lillekujulise kaunistusega. Lille diameeter on 3 cm, lillesüdamikeks väikesed lillakas-roosad Tšehhi kristallid. Ametüsthelmeste suurus on 6mm. Käevõru on elastikkummiga ning seda on lihtne käele panna. Sobib randmeümbermõõdule kuni 17,5 cm

  (AMETÜST on looduslik meele rahustaja ja tervendaja, inspiratsiooni ja vaimsuse allikas)

   

  Toode on välja müüdud.
  14,00  Sinu ostulaegas Details
 • Käevõru mattide pruunide kividega

  Käevõru mattide pruunide kividega

  Pruunikirjute 10mm läbimõõduga mattidest poolvääriskividest käevõru pronksivärvi pitspallikeste ning helmekapslitega. Käevõru on elastikkummiga ning seda on mugav käele rullida. Sobib randmeümbermõõdule kuni 17 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  9,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Käevõru opaaliga

  Out of stock

  Käevõru opaaliga

  Looduslikust opaalist 8mm helmestega käevõru. Käevõru on elastikkummiga ning seda on mugav käele rullida. Sobib randmeümbermõõdule kuni 17,5 cm

  (OPAAL soosib kunsti ja loovust, stimuleerib originaalsust ja dünaamilisust, mõjutab positiivselt enesehinnangut)

  Käevõru juurde sobivad kõrvarõngad leiad SIIT

  Toode on välja müüdud.
  7,00  Sinu ostulaegas Details
 • Käevõru sodaliidiga (17cm)

  Käevõru sodaliidiga (17cm)

  Poolvääriskivi sodaliidi helmestega käevõru antiikhõbedavärvi kaunistusdetailidega. Poolvääriskivist helmeste suurus on 8mm. Käevõru on elastikkummiga ning seda on mugav käele rullida. Sobib randmeümbermõõdule kuni 17 cm

  (SODALIIT on rahustav kivi, mis maandab emotsionaalseid pingeid ja taastab sisemise rahu. Toetab eneseväljendamist, avatud suhtlemist ja vähendab hirme avaliku esinemise ees. Sodaliit on õnnekiviks kirjatööd tegevatele inimestele)

  NB! Pane käevõru ostmisel tähele käevõru suurust! Täpselt ühesugused käevõrud on müügil eraldi tootena kolmes erinevas suuruses randmeümbermõõdule

  Saadaval ainult 1 toode
  9,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Käevõru sodaliidiga (19cm)

  Käevõru sodaliidiga (19cm)

  Poolvääriskivi sodaliidi helmestega käevõru antiikhõbedavärvi kaunistusdetailidega. Poolvääriskivist helmeste suurus on 8mm. Käevõru on elastikkummiga ning seda on mugav käele rullida. Sobib randmeümbermõõdule kuni 19 cm

  (SODALIIT on rahustav kivi, mis maandab emotsionaalseid pingeid ja taastab sisemise rahu. Toetab eneseväljendamist, avatud suhtlemist ja vähendab hirme avaliku esinemise ees. Sodaliit on õnnekiviks kirjatööd tegevatele inimestele)

  NB! Pane käevõru ostmisel tähele käevõru suurust! Täpselt ühesugused käevõrud on müügil eraldi tootena kolmes erinevas suuruses randmeümbermõõdule

  Saadaval ainult 1 toode
  9,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Käevõru sodaliidiga (22cm)

  Käevõru sodaliidiga (22cm)

  Poolvääriskivi sodaliidi helmestega käevõru antiikhõbedavärvi kaunistusdetailidega. Poolvääriskivist helmeste suurus on 8mm. Käevõru on elastikkummiga ning seda on mugav käele rullida. Sobib randmeümbermõõdule kuni 22 cm

  (SODALIIT on rahustav kivi, mis maandab emotsionaalseid pingeid ja taastab sisemise rahu. Toetab eneseväljendamist, avatud suhtlemist ja vähendab hirme avaliku esinemise ees. Sodaliit on õnnekiviks kirjatööd tegevatele inimestele)

  NB! Pane käevõru ostmisel tähele käevõru suurust! Täpselt ühesugused käevõrud on müügil eraldi tootena kolmes erinevas suuruses randmeümbermõõdule

  Saadaval ainult 1 toode
  10,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Klõpsuga kõrvarõngad opaali ja roosiga

  Klõpsuga kõrvarõngad opaali ja roosiga

  Antiikhõbedvärvi roosimotiiviga raami ja väikese kreemikas-valge pärlmutterläikelise opaalkivist ümmarguse kameega kõrvarõngad klõpsuga. Ümmargune raam on kaunistatud väikeste säravate klaaskristallidega. Kõrvarõngaste suurus on 2,1 cm x 1,6 cm, opaalkivist kamee suurus on 1,2 cm. Kõrvarõngaste metallosad on tootja kinnitusel kergest alumiiniumisulamist ja niklivabad.

  Kuigi kõrvarõngad on suhteliselt kerged ja toeka klõpskinnitusega on kõrvarõngapaariga kaasas ka üks paar silikoonist taguseid juhuks, kui kõrvarõngad siiski kõrvas väga kindlalt ei püsi

   

  Saadaval ainult 1 toode
  9,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Klõpsuga kõrvarõngad opaaliga

  Klõpsuga kõrvarõngad opaaliga

  Antiikhõbedvärvi pitsilise raami ja väikese tumeda pärlmutterläikelise opaalkivist ümmarguse kameega kõrvarõngad klõpsuga. Kõrvarõngaste diameeter on 2,5 cm, opaalkivist kamee suurus on 12 mm. Kõrvarõngaste metallosad on tootja kinnitusel kergest alumiiniumisulamist ja niklivabad.

  Kuigi kõrvarõngad on suhteliselt kerged ja toeka klõpskinnitusega on kõrvarõngapaariga kaasas ka üks paar silikoonist taguseid juhuks, kui kõrvarõngad siiski kõrvas väga kindlalt ei püsi

   

  Saadaval ainult 1 toode
  9,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Klõpsuga kõrvarõngad opaaliga

  Klõpsuga kõrvarõngad opaaliga

  Antiikhõbedvärvi pitsilise raami ja väikese kreemikas-valge pärlmutterläikelise opaalkivist ümmarguse kameega kõrvarõngad klõpsuga. Kõrvarõngaste diameeter on 2,5 cm, opaalkivist kamee suurus on 12 mm. Kõrvarõngaste metallosad on tootja kinnitusel kergest alumiiniumisulamist ja niklivabad.

  Kuigi kõrvarõngad on suhteliselt kerged ja toeka klõpskinnitusega on kõrvarõngapaariga kaasas ka üks paar silikoonist taguseid juhuks, kui kõrvarõngad siiski kõrvas väga kindlalt ei püsi

   

  Saadaval ainult 1 toode
  9,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kobarsõrmus nefriidiga

  Kobarsõrmus nefriidiga

  Loodusliku poolvääriskivi valge nefriidi tükikestest ning pärlmutterläikelistest valgetest Toho seemnehelmestest elastik-kummile punutud sõrmus. Sõrmus on universaalse suurusega, seemnehelmestest punutud osa laius on 13mm

  (NEFRIIT toetab meditatiivset eluviisi, sobib sisemise vaikuse otsijaile ning üksiklastele, kes oma isiksust arendada soovivad. Nefriit sobib hästi inimestele, kes teevad vaimset tööd, kus on vaja suurt täpsust ja tähelepanu)

  Saadaval ainult 1 toode
  8,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kobarsõrmus roosa kvartsiga

  Kobarsõrmus roosa kvartsiga

  Roosa kvartsi tükikestest ning roosat tooni AB-läikelistest Toho seemnehelmestest elastik-kummile punutud sõrmus. Sõrmus on universaalse suurusega, seemnehelmestest punutud osa laius on 13mm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Saadaval ainult 1 toode
  8,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kõrvarõngad ametüsthelmestega

  Kõrvarõngad ametüsthelmestega

  Looduslikust ametüstist helmeste, vasevärvi kaunistusdetailide ja lillakasroosa särava klaaskristalliga kõrvarõngad. Kõrvarõngaste pikkus koos vasevärvi inglise lukuga on 4,5 cm

  (AMETÜST on looduslik meele rahustaja ja tervendaja, inspiratsiooni ja vaimsuse allikas)

   

  Saadaval ainult 1 toode
  8,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kõrvarõngad hauliidi “kuubikuga”

  Kõrvarõngad hauliidi “kuubikuga”

  Neljakandilise sinise hauliidist ripatsiga kõrvarõngad pika hõbedavärvi kidney haagiga. Kõrvarõngaste pikkus on 6 cm. Kivi mõõdud on (varieerudes pisut millimeetriga) 12-13 mm x 17-18 mm. Kivid on ühepoolse auguga

  Saadaval ainult 1 toode
  6,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kõrvarõngad kristall-lille ja kuningsinise ahhaadiga

  Out of stock

  Kõrvarõngad kristall-lille ja kuningsinise ahhaadiga

  Kõrvarõngad klaaskristallidega kaunistatud kullavärvi kinnise ja erksa kuningsinise värvitud ahhaadist ripatsiga. Ahhaat-kivid on pealt kaetud läbipaistva lakiga, küljed kullavärvi  õhukese metallkihiga. Kivi mõõdud ca 35mm x 15mm x 8mm. Kristallidega kaunistatud inglise luku lillekujulise  detaili diameeter on 12mm, kõrvarõngaste üldpikkus on 5 cm

  Toode on välja müüdud.
  10,00  Sinu ostulaegas Details
 • Kõrvarõngad kristall-lille ja rohekas-halli ahhaadiga

  Kõrvarõngad kristall-lille ja rohekas-halli ahhaadiga

  Kõrvarõngad klaaskristallidega kaunistatud kullavärvi kinnise ja rohekas-halli värvitud ahhaadist ripatsiga. Ahhaat-kivid on pealt kaetud läbipaistva lakiga, küljed kullavärvi  õhukese metallkihiga. Kivi mõõdud ca 35mm x 15mm x 8mm. Kristallidega kaunistatud inglise luku lillekujulise  detaili diameeter on 12mm, kõrvarõngaste üldpikkus on 5 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  10,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kõrvarõngad malahhiidi tilkadega

  Out of stock

  Kõrvarõngad malahhiidi tilkadega

  Sünteetilisest malahhiidist tilgakujulise lapiku helme ja pronksivärvi kaunistusdetailidega kõrvarõngad. Kõrvarõngaste pikkus on 5 cm

  Toode on välja müüdud.
  6,30  Sinu ostulaegas Details
 • Kõrvarõngad malahhiidist kameega

  Kõrvarõngad malahhiidist kameega

  Sünteetilisest malahhiidist kameega kõrvarõngad pronksivärvi kameealuse ja inglise lukuga. Kamee mõõdud on 13mm x 18mm, kõrvarõngaste pikkus on 2,5 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  6,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kõrvarõngad malahiidist kameega

  Kõrvarõngad malahiidist kameega

  Antiiikhõbedavärvi pitsiliste kaunistusdetailidega poltkõrvarõngad sünteetilisest malahhiidist kameega. Poltkõrvarõngaste etno stiilis metalldetail on kaunistatud väikese rohelise klaaskristalliga. Kõrvarõngaste pikkus on 5,5 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  7,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kõrvarõngad portselankamee ja aventuriiniga

  Kõrvarõngad portselankamee ja aventuriiniga

  Pronksivärvi pitsilise raami, pika kidney haagi ja valge läikiva portselankameega kõrvarõngad poolvääriskivi aventuriiniga. Kõrvarõngaste pikkus on 6 cm. 4mm läbimõõduga helmed ja pronksivärvi vahedetailid on haagil kuni kaareni lahtiselt, et haagi konksu oleks mugavam kinnitada.

  (AVENTURIIN on jõukuse kivi. Tugevdab liidriomadusi ja otsustavust. Soodustab sihikindlust, leevendab viha ja ärritust)

  Saadaval ainult 1 toode
  6,60  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kõrvarõngad suurte ametüsti kristallidega

  Kõrvarõngad suurte ametüsti kristallidega

  Suurte looduslikust ametüstist tahuliste kristallidega kõrvarõngad vasevärvi rõnga ja ümmarguse metalldetailiga kaunistatud konksuga. Kõrvarõngaste pikkus on 4 cm. Efektsete ametüstkristallide ligikaudsed mõõdud on 2 cm x 2 cm

  (AMETÜST on looduslik meele rahustaja ja tervendaja, inspiratsiooni ja vaimsuse allikas)

  Vaata ka kõrvarõngaste juurde sobivat kaelakeed SIIT

   

  Saadaval ainult 1 toode
  9,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kõrvarõngad suurte ametüsti kristallidega

  Kõrvarõngad suurte ametüsti kristallidega

  Pronksivärvi pika kidney haagi ja kaunistusdetailide ning suurte looduslikust ametüstist tahuliste kristallidega kõrvarõngad. Kõrvarõngaste pikkus on 6 cm. Väikesed 4mm läbimõõduga ametüsthelmed ja pronksivärvi helmekapslid on haagil kuni kaareni lahtiselt, et haagi konksu oleks mugavam kinnitada. Efektsete ametüstkristallide ligikaudsed mõõdud on 2,5 cm x 2,5 cm

  (AMETÜST on looduslik meele rahustaja ja tervendaja, inspiratsiooni ja vaimsuse allikas)

   

  Saadaval ainult 1 toode
  10,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Lumikvartsi tilgaga kõrvarõngad

  Out of stock

  Lumikvartsi tilgaga kõrvarõngad

  Kauni piimjas-valge loodusliku lumikvartsi tilgakujulise ripatsiga kõrvarõngad hõbedavärvi inglise lukuga. Kõrvarõngaste pikkus on 4 cm

  (LUMIKVARTS ehk piimkvarts on naiselikult pehme energiaga kivi, mis aitab läbida elu õppetunde kergemal moel. On väga hea kristall neile, kellel on kalduvus ületöötamisele ja liigsele vastutuse võtmisele aidates pehmendada tagajärgi. Pehmema ja leebema kvartsi variandina kannab samas endas ka puhtale kvartsile omaseid tugevaid tervendavaid omadusi)

  Toode on välja müüdud.
  8,00  Sinu ostulaegas Details
 • Lumiobsidiaani tilgaga kõrvarõngad

  Out of stock

  Lumiobsidiaani tilgaga kõrvarõngad

  Kauni loodusliku lumiobsidiaani tilgakujulise ripatsiga kõrvarõngad metallikvärvi inglise lukuga. Kõrvarõngaste pikkus koos lillemotiiviga kaunistatud kinnisega on 4,5 cm

  (LUMIOBSIDIAAN on muutumise ja uuestisünni kivi, mis kiirgab elujõudu ja soojust ning soodustab keskendumist)

  Toode on välja müüdud.
  8,00  Sinu ostulaegas Details
 • Malahhiidi tilgaga kõrvarõngad

  Out of stock

  Malahhiidi tilgaga kõrvarõngad

  Kauni sügavrohelise sünteetilise malahhiidi tilgakujulise ripatsiga kõrvarõngad metallikvärvi inglise lukuga. Kõrvarõngaste pikkus on 4 cm

  Toode on välja müüdud.
  8,00  Sinu ostulaegas Details
 • Pitsilise raami ja türkiiskiviga kõrvarõngad

  Pitsilise raami ja türkiiskiviga kõrvarõngad

  Antiikhõbedavärvi pitsilise alusraami ja türkiiskivist kameega kõrvarõngad. Kõrvarõngaste pitsiline raam on kaunistatud väikeste läbipaistvate klaaskristallidega. Kamee mõõdud on 13mm x 18mm, kõrvarõngaste  pikkus koos inglise lukuga 3 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  6,40  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosa kvartsi “kuubikuga” kaelakett

  Out of stock

  Roosa kvartsi “kuubikuga” kaelakett

  Loodusliku roosa kvartsi neljakandilise ripatsiga lihtne kaelakett. Ümmarguse kinnisega peenike kett on hõbedast, prooviga 925. Kaelaketi pikkus on 42 cm, kivi mõõdud on 12mm x 15mm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Toode on välja müüdud.
  15,00  Sinu ostulaegas Details
 • Roosa kvartsi “kuubikuga” käevõru

  Roosa kvartsi “kuubikuga” käevõru

  Roosast kvartsist helmeste, hõbedavärvi lillekujulise kaunistusdetaili ja neljakandilise roosast kvartsist ripatsiga käevõru. Käevõru on elastik-kummiga ning seda on mugav käele tõmmata. Ripatsi pikkus on 2,5 cm, helmeste läbimõõt 6 mm. Käevõru sobib randmeümbermõõdule kuni 17 cm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Saadaval ainult 1 toode
  11,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosa kvartsi “kuubikuga” kõrvarõngad

  Roosa kvartsi “kuubikuga” kõrvarõngad

  Loodusliku roosa kvartsi neljakandilise ripatsiga kõrvarõngad pika hõbedavärvi kidney haagiga. Kõrvarõngaste pikkus on ca 6,5 cm. Loodusliku poolvääriskivi mõõdud on vahemikus 9-11 mm x 15-17 mm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Kõrvarõngaste kiviga sobiva ripatsiga hõbeketi leiad SIIT

  Saadaval 2 toodet
  8,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosa kvartsi “kuubikuga” kõrvarõngad

  Roosa kvartsi “kuubikuga” kõrvarõngad

  Loodusliku roosa kvartsi neljakandilise ripatsiga kõrvarõngad keskmise pikkusega hõbedavärvi kidney haagiga. Kõrvarõngaste pikkus on ca 5,5 cm. Loodusliku poolvääriskivi mõõdud on vahemikus 9-11 mm x 15-17 mm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Kõrvarõngaste kiviga sobiva ripatsiga hõbeketi leiad SIIT

  Saadaval 2 toodet
  8,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosa kvartsi “kuubikuga” kõrvarõngad

  Roosa kvartsi “kuubikuga” kõrvarõngad

  Loodusliku roosa kvartsi neljakandilise ripatsiga kõrvarõngad lühemat sorti hõbedavärvi kidney haagiga. Kõrvarõngaste pikkus on ca 4,5 cm. Loodusliku poolvääriskivi mõõdud on vahemikus 9-11 mm x 15-17 mm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Kõrvarõngaste kiviga sobiva ripatsiga hõbeketi leiad SIIT

  Saadaval 2 toodet
  8,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosa kvartsi “kuubikuga” kõrvarõngad

  Roosa kvartsi “kuubikuga” kõrvarõngad

  Loodusliku roosa kvartsi neljakandilise ripatsiga kõrvarõngad hõbedavärvi inglise lukuga. Kõrvarõngaste pikkus on ca 3,5 cm. Loodusliku poolvääriskivi mõõdud on vahemikus 9-11 mm x 15-17 mm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Kõrvarõngaste kiviga sobiva ripatsiga hõbeketi leiad SIIT

  Saadaval ainult 1 toode
  8,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosa kvartsi “kuubikuga” kõrvarõngad

  Roosa kvartsi “kuubikuga” kõrvarõngad

  Loodusliku roosa kvartsi neljakandilise ripatsiga kõrvarõngad hõbedavärvi konksuga. Kõrvarõngaste pikkus on ca 3,5 cm. Loodusliku poolvääriskivi mõõdud on vahemikus 9-11 mm x 15-17 mm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Kõrvarõngaste kiviga sobiva ripatsiga hõbeketi leiad SIIT

  Saadaval ainult 1 toode
  8,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosa kvartsi ripatsiga kaelakett

  Roosa kvartsi ripatsiga kaelakett

  Väikeste vahvate tiivakestega hõbedavärvi metallraami ja roosa kvartsi tilgakujulise ripatsiga kaelakett. Kaelaketi pikkus on reguleeritav karabiinhaagiga 52 cm-st kuni 56 cm-ni. Ripatsi pikkus on 3,5 cm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Saadaval 2 toodet
  11,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosa kvartskameega kõrvarõngad

  Out of stock

  Roosa kvartskameega kõrvarõngad

  Kaunist looduslikust kvartskivist kamee ja hõbedavärvi alusega kõrvarõngad. Kõrvarõngaste pikkus koos inglise lukuga on 2,5 cm. Kamee mõõdud on 13mm x 18mm. Kõrvarõngaste metallosad on kroomitud messingist ja niklivabad

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Toode on välja müüdud.
  7,50  Sinu ostulaegas Details
 • Roosa kvartskameega kõrvarõngad

  Roosa kvartskameega kõrvarõngad

  Kaunist looduslikust kvartskivist väikese kamee ja hõbedavärvi alusega kõrvarõngad. Kamee suurus on 10mm x 14mm. Kõrvarõngaste pikkus koos inglise lukuga on 2 cm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Saadaval 2 toodet
  7,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosast kvartsist ehtekomplekt

  Roosast kvartsist ehtekomplekt

  Roosast kvartsist helmeste ja kameedega antiikhõbedavärvi ehtekomplekt kaelaketi ja kõrvarõngastega. Antiikhõbedavärvi metallraamis kameega ripatsi pikkus on 5,5 cm. Kaelakee pikkus on reguleeritav karabiinhaagiga 53 cm-st kuni 61 cm-ni. Kõrvarõngaste pikkus koos konksuga on 5,5 cm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Saadaval ainult 1 toode
  14,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosast kvartsist helmestega käevõru

  Roosast kvartsist helmestega käevõru

  Väikestest ümmargustest roosa kvartsi helmestest käevõru läbipaistvate klaaskristallidega kaunistatud hõbedavärvi metallist vahehelmega. Helmeste läbimõõt on 7 mm. Käevõru on elastik-kummil, sobib randmeümbermõõdule kuni 17 cm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Saadaval ainult 1 toode
  7,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosast kvartsist südamega kaelakee

  Roosast kvartsist südamega kaelakee

  Roosast kvartsist südame ja väikeste 6mm läbimõõduga roosa kvartsi helmestest kaelakee. Hõbedavärvi metallraamis lipsukujulise kaunistusega ripatsi mõõdud on 3,5 cm x 4,5 cm. Kaelakee pikkus on reguleeritav karabiinhaagiga 38 cm-st kuni 43 cm-ni

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja  vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Saadaval ainult 1 toode
  25,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Roosast kvartsist südamega kaelakett

  Roosast kvartsist südamega kaelakett

  Kauni suure roosast kvartsist südamekujulise ripatsiga hõbedavärvi kaelakett. Roosiga kaunistatud metallraamis ripatsi mõõdud on 3,5 cm x 3,5 cm. Kaelaketi pikkust on karabiinhaagiga võimalik reguleerida 66 cm-st kuni 70 cm-ni

  Saadaval ainult 1 toode
  14,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Rubiini-tsoisiidi tilgaga kõrvarõngad

  Out of stock

  Rubiini-tsoisiidi tilgaga kõrvarõngad

  Kauni rohelise-purpurpunasekirju loodusliku rubiini-tsoisiidi tilgakujulise ripatsiga kõrvarõngad hõbedavärvi inglise lukuga. Kõrvarõngaste pikkus on 4 cm

  (RUBIIN-TSOISIIT on võimsaks ühendajaks mõistuse ja südame vahel, julgustab elama kartmatult, laskmata teiste arvamusel ja tunnetel ennast mõjutada. Rubiin-tsoisiit loob küllust kõikides eluvaldkondades, avardab teadlikkust ja võimendab intuitsiooni. Ühelt poolt rubiinina on armastuse, kirglikkuse ja sõpruse sümboliks, teiselt poolt tsoisiidina leevendab lootusetust, vihatunnet ja leina)

  Toode on välja müüdud.
  8,00  Sinu ostulaegas Details
 • Shell pärlitega kaelakee

  Out of stock

  Shell pärlitega kaelakee

  Pruunides-beežides-rohelistes toonides erineva suurusega shell (teokarbikoja) pärlitest kaelakee. Kaelakee pikkus on reguleeritav antiik-kuldset värvi karabiinhaagi ja keti abil 49 cm-st kuni 53 cm-ni

  Kaelakee juurde sobivad shell tilkade ja pika haagiga kõrvarõngad leiad SIIT ja poltkõrvarõngad SIIT

  Toode on välja müüdud.
  18,00  Sinu ostulaegas Details
 • Shell tilgaga kõrvarõngad

  Shell tilgaga kõrvarõngad

  Kauni suure tilgakujulise shell (teokarbikoja) pärliga kõrvarõngad pronksivärvi kaunistusdetailidega. Kõrvarõngaste pikkus on 4,5 cm. Kollakas-rohelist tooni pärli mõõdud on 1,5 cm x 2 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  7,70  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Shell tilgaga poltkõrvarõngad

  Shell tilgaga poltkõrvarõngad

  Kauni suure tilgakujulise shell (teokarbikoja) pärliga poltkõrvarõngad pronksivärvi kaunistusdetailidega. Kõrvarõngaste pikkus on 4,5 cm. Pruuni värvi pärli mõõdud on 1,5 cm x 2 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  7,70  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Sodaliidi tilgaga kõrvarõngad

  Out of stock

  Sodaliidi tilgaga kõrvarõngad

  Kauni sinisekirju loodusliku sodaliidi tilgakujulise ripatsiga kõrvarõngad hõbedavärvi inglise lukuga. Kõrvarõngaste pikkus on 4 cm

  (SODALIIT on rahustav kivi, mis maandab emotsionaalseid pingeid ja taastab sisemise rahu. Toetab eneseväljendamist, avatud suhtlemist ja vähendab hirme avaliku esinemise ees. Sodaliit on õnnekiviks kirjatööd tegevatele inimestele)

  Toode on välja müüdud.
  8,00  Sinu ostulaegas Details
 • Suure roosa kvartskameega käevõru

  Suure roosa kvartskameega käevõru

  Hõbedavärvi kaarjate metalldetailide ja suure loodusliku roosast kvartsist kameega käevõru. T-kinnisega käevõru sobib randmeümbermõõdule kuni 16 cm. Suure ovaalse kamee mõõdud on 3 cm x 4 cm

  (ROOSA KVARTS – tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Taastab usalduse ja parandab hingehaavu, tasakaalustab meeleolude kõikumisi ja vabastab hirmudest. Rahustav traumade ja kriiside korral)

  Saadaval ainult 1 toode
  11,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskividega ehtekomplekt

  Türkiiskividega ehtekomplekt

  Rohekat tooni (kergelt erineva värvinüansiga) looduslike türkiiskividega ehtekomplekt antiikhõbedavärvi kaunistusdetailide ja ketiga kaelakee ning kõrvarõngastega. Erineva suurusega ümmargustest türkiiskividest kaelaketi pikkust on võimalik reguleerida karabiinhaagiga maksimaalselt kuni 83 cm-ni. Kuna haaki saab kinnitada igasse ketilülisse, siis on võimalik kaelakeed kanda ka üsna lühikesena, minimaalne pikkus on 60 cm. Kivide suurused on 8mm-st kuni 20mm-ni. Kõrvarõngaste pikkus koos inglise lukuga on 4,5 cm. Kõrvarõngastes kasutatud kivide suurus on 18mm

  Saadaval ainult 1 toode
  18,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskividega ehtekomplekt

  Türkiiskividega ehtekomplekt

  Rohekat tooni looduslike türkiiskividega ehtekomplekt kaelakee ja kõrvarõngastega. Pikliku kujuga türkiiskividest kaelakee pikkus on reguleeritav karabiinhaagi ja hõbedavärvi ketiga 53 cm-at kuni 57 cm-ni. Kivi mõõdud on 12mm x 20mm. Kõrvarõngaste pikkus koos konksuga on 4,5 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  18,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskividega ehtekomplekt

  Türkiiskividega ehtekomplekt

  Rohekat tooni looduslikust türkiisist ümmarguste helmeste ja efektsete lapikute kividega ehtekomplekt pronksivärvi kaunistusdetailidega. Kaelakee kinnitub karabiinhaagiga ning selle pikkust on võimalik pikendusketi abil reguleerida 56 cm-st kuni 61 cm-ni. Kõrvarõngaste pikkus koos pronksivärvi konksuga on 6 cm. Efektsete lapikute türkiiskivide suurus on 2 cm x 3,5 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  19,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskividega käevõru

  Türkiiskividega käevõru

  Rohekat tooni looduslikust türkiiskivist detailide ja väikeste seemnehelmestega suuremale randmeümbermõõdule sobiv käevõru pronksivärvi karabiinhaagi ja ketiga. Käevõru pikkus on reguleeritav 22 cm-st kuni 25 cm-ni. Efektsete türkiiskivide suurus on 2 cm x 3,5 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  9,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskividega käevõru

  Out of stock

  Türkiiskividega käevõru

  Rohekat tooni ümmarguste türkiiskivist helmeste ja väikeste seemnehelmestega käevõru hõbedavärvi karabiinhaagi ja ketiga. Käevõru suurust on võimalik reguleerida 20 cm-st kuni 23 cm-ni. Ümmarguse helme suurus on 14 mm

  Toode on välja müüdud.
  9,00  Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskividega käevõru

  Türkiiskividega käevõru

  Rohekat tooni erineva kujuga looduslikust türkiisist kividega käevõru antiikhõbedavärvi T-kinnisega. Kivide suurus on 10mm-st kuni 16mm-ni. Käevõru sobib randmeümbermõõdule kuni 18 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  10,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskividega käevõru

  Türkiiskividega käevõru

  Rohekat tooni looduslikust türkiiskivist detailide ja pronksivärvi kaunistusdetailidega käevõru. Liblikamotiiviga T-kinnisega käevõru sobib randmeümbermõõdule kuni 18 cm. Efektsete lapikute türkiiskivide suurus on 2 cm x 3,5 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  10,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskividest kaelakee “piikidega”

  Out of stock

  Türkiiskividest kaelakee “piikidega”

  Erineva suuruse, kuju  ja värvinüansiga türkiiskividest kaelakee hõbedavärvi kaunistusdetailidega. Kaelakee pikkus on reguleeritav väikese karabiinhaagiga 64 cm-st kuni 68 cm-ni. Piigikujuliste kivide pikkus on 3 cm

  Toode on välja müüdud.
  18,00  Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskiviga kõrvarõngad vasevärvi kaunistusega

  Türkiiskiviga kõrvarõngad vasevärvi kaunistusega

  Vasevärvi kaunistusdetailide, kettide ja rohekat tooni kandiliste sünteetilisest türkiiskivist ripatsitega kõrvarõngad. Kõrvarõngaste pikkus koos konksuga on 7 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  5,90  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskivist kameega kõrvarõngad

  Türkiiskivist kameega kõrvarõngad

  Rohekat tooni sünteetilisest türkiiskivist väikese kamee ja hõbedavärvi alusega kõrvarõngad. Kamee suurus on 10mm x 14mm. Kõrvarõngaste pikkus koos inglise lukuga on 2 cm

  Saadaval 2 toodet
  5,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Türkiiskivist rõngaga kõrvarõngad

  Türkiiskivist rõngaga kõrvarõngad

  Hõbedavärvi lehekujulise kinnise, inglise luku ja sünteetilisest türkiiskivist rõngaga kõrvarõngad. Rõnga läbimõõt on 3 cm, kõrvarõngaste pikkus on 5,5 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  5,90  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details