Sallid

Sallidega, mis müüdud ning endale kandja leidnud, saad tutvuda tehtud tööde all.

 

 • Heegeldatud sall suurte spiraalidega

  Heegeldatud sall suurte spiraalidega

  Tumelillast akrüül-lõngast iiri pitsi tehnikas heegeldatud ülipikk sall lillemotiivide ja suurte efektsete spiraalidega. Salli sisse heegeldatud lillemotiivid on ääristatud litritega kaunistatud sinistes-rohelistes-lillades sulanduvates toonides paksemat sorti lõngaga, heegeläärised lõpetatud pikkade samast efektlõngast spiraalidega. Sall on külgede suunas üsna veniv, salli laius (ilma venitamata) on ca 20 cm, venitades ca 60 cm. Salli pikkus (koos narmastega) on 290 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  32,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Helebeež sall pärlkaunistusnõelte ja kahepoolsete kõrvarõngastega

  Helebeež sall pärlkaunistusnõelte ja kahepoolsete kõrvarõngastega

  Pastelset tooni helebeežist viskooskangast suuremat sorti sall pärlitest kolme kaunistusnõela ja kahepoolsete pärlkõrvarõngastega. Mõnusalt pehme ja õhulise salli mõõdud on 73 cm x 193 cm. Beežikas-hallide pärlite läbimõõt on 16mm, väiksema kuldpruuni helme suurus on 7mm. Väikse helmega poltkõrvarõngaid on võimalik kanda ka ilma tagumise pärlita (kaasas 1 paar poldi kinnitustaguseid).

  Komplekti kuuluvad neli beežikas halli pärlit ja kaks kuldpruuni metalliläikelist helmest 16mm. Pärlid ja helmed on kinnitusnõela mõlemast otsast äravõetavad, mistõttu saab neid omavahel ka erinevalt kombineerida. Samuti saab ühendusnõelaga pärleid kasutada näiteks prossina rinnas või kinnitusnõelana kampsuni-pluusi-džempri revääril ja mansetil (vt erinevaid kasutusvõimalusi galeriis olevalt näidispildilt)

   

  Saadaval ainult 1 toode
  18,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Helehall sall kristallvaiguripatsiga

  Helehall sall kristallvaiguripatsiga

  Pehmest helehallist (kergelt beežika varjundiga) viskooskangast suuremat sorti sall võrgumustrilise sallihoidja ja antiikhõbedavärvi reljeefse metallripatsiga. Ripatsi valmistamisel on kasutatud kahte üksteise peale kleebitud kameeraami, mis tekitavad koos ruumilise efekti. Väiksema raami keskel olev kamee-süvend on täidetud efektvärvi ja kristallvaiguga. Ripatsi mõõdud on 4 cm x 6 cm. Salli laius on 75 cm, pikkus 185 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  18,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Helesinine sall pärlkaunistusnõeltega

  Out of stock

  Helesinine sall pärlkaunistusnõeltega

  Pastelset tooni helesinisest viskooskangast suuremat sorti sall pärlitest kolme kaunistusnõelaga. Mõnusalt pehme ja õhulise salli mõõdud on 73 cm x 193 cm.

  Komplekti kuuluvad kaks kaks helehalli, kaks sinist ja kaks rohekat mündivärvi akrüülpärlit suurusega 16mm. Pärlid on kinnitusnõela mõlemast otsast äravõetavad, mistõttu saab neid omavahel ka erinevalt kombineerida. Samuti saab ühendusnõelaga pärleid kasutada näiteks prossina rinnas või kinnitusnõelana kampsuni-pluusi-džempri revääril ja mansetil (vt erinevaid kasutusvõimalusi galeriis olevalt näidispildilt)

   

  MÜÜDUD
  17,00  Sinu ostulaegas Details
 • Lillades toonides sall hõbedaste pärlkaunistusnõeltega

  Out of stock

  Lillades toonides sall hõbedaste pärlkaunistusnõeltega

  Sulanduvates lillades toonides šifooni- ja polüestrisegu kangast õhuline sall kahe hõbedavärvi pärl-kaunistusnõelaga. Läbipaistvate helelillade šifoonist ja tumelillade kergelt läikivate polüestrist triipudega salli mõõdud on 40 cm x 170 cm. Salli erinevate triipude vahed on läbi kootud õrna kumminiidiga, annab kangale kohevust ning tekitab efektse “kortsulise” mulje.

  Komplekti kuulub kaks hõbedavärvi pärlitega kahepoolset kaunistusnõela. Pärlite suurus on 16mm. Pärlid on kinnitusnõela mõlemast otsast äravõetavad, mistõttu saab nõela otsa torgata erinevaid kaunistusdetaile. Samuti saab ühendusnõelaga pärleid kasutada näiteks prossina rinnas ja kinnitusnõelana kampsuni-pluusi-džempri revääril või mansetil (vt erinevaid kasutusvõimalusi galeriis olevalt näidispildilt)

   

  MÜÜDUD
  16,00  Sinu ostulaegas Details
 • Lillekirju sall suure pitsilise ripatsiga

  Out of stock

  Lillekirju sall suure pitsilise ripatsiga

  Mustapõhjaline erksates sügisvärvides lillemustriline viskooskangast pehme sall antiik-hõbedavärvi lillemustriliste sallirõngaste ja suure pitsilise metallripatsiga. Peene ja õhulise metalldetaili keskel on sallimustriline väike ovaalne klaaskamee ja kaunistuseks väikesed hallid säravad klaaskristallid. Ripatsi diameeter on 6 cm. Salli kangas on efektselt kortsutatud, salli pikkus 150 cm, laius ca 40 cm