Sallid

Sallidega, mis müüdud ning endale kandja leidnud, saad tutvuda tehtud tööde all.

 

 • Heegeldatud sall suurte spiraalidega

  Heegeldatud sall suurte spiraalidega

  Tumelillast akrüül-lõngast iiri pitsi tehnikas heegeldatud ülipikk sall lillemotiivide ja suurte efektsete spiraalidega. Salli sisse heegeldatud lillemotiivid on ääristatud litritega kaunistatud sinistes-rohelistes-lillades sulanduvates toonides paksemat sorti lõngaga, heegeläärised lõpetatud pikkade samast efektlõngast spiraalidega. Sall on külgede suunas üsna veniv, salli laius (ilma venitamata) on ca 20 cm, venitades ca 60 cm. Salli pikkus (koos narmastega) on 290 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  32,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Kolmnurk-ripatsitega sik-sak-mustriline sall

  Kolmnurk-ripatsitega sik-sak-mustriline sall

  Valge-mündivärvi sik-sak-mustrilisest pehmest viskooskangast sall hõbedavärvi kinnitusrõngaste ja kolmnurksete kaunistusdetailidega. Kolmnurksed metalldetailid on kaunistatud oranži ja mündivärvi emailkatte ning väikeste kollaste täpikestega. kaunistust saab salli küljes kanda kasutades keskmist väikest kolmnurka või nelja rõngaga kahekihilisena kahekihilisena. Väikese kolmnurga kõrgus on 2 cm, suurimal 4,5 cm. Salli kangas on efektselt kortsutatud, salli laius on ca 40 cm, pikkus 160 cm.

  NB! Sallile on kinnitatud redisainitud ehe, milles on kasutatud katkiläinud kaelakee detaile.

  Saadaval ainult 1 toode
  19,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Lilla sall värvilistest metallripatsitest ehtekomplektiga

  Out of stock

  Lilla sall värvilistest metallripatsitest ehtekomplektiga

  Lillast viskooskangast pikk sall etno stiilis hõbedase sallihoidja ja erinevates lillades toonides ning hõbedavärvi ümmargustest detailidest koosneva metallripatsiga. Efektvärvide  ja kristallvaiguga kaetud ning lillade klaaskristallidega kaunistatud metallripatsi mõõdud on 3,5 cm x 7 cm.

  Komplekti kuuluvate väikeste metallripatsitega kõrvarõngaste pikkus koos konksuga on 4 cm. Salli kangas on on efektselt kortsutatud, salli mõõdud ca 50 cm x 180 cm.

  MÜÜDUD
  18,50  Sinu ostulaegas Details
 • Must kootud sall kollase lillega

  Must kootud sall kollase lillega

  Pehmest süsimustast akrüül-lõngast kootud pikk sall tuttide, kollaste helmeste ja heegeldatud lillega. Soonik-koes kootud sall on külgede suunas veniv, salli laius (venitamata) on 15 cm. Mustast lõngast heegeldatud kollaste äärtega lille keskel on kaunistuseks suurem kollane akrüülhelmes, tuttide otstes olevate narmaste külge on kinnitatud erineva kujuga väikeseid helmeid. Salli pikkus (koos otstesse kinnitatud narmastega) on 220 cm

  Saadaval ainult 1 toode
  10,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Taevasinine sall värvilistest metallripatsitest ehtekomplektiga

  Out of stock

  Taevasinine sall värvilistest metallripatsitest ehtekomplektiga

  Erksast taevasinist värvi viskooskangast pikk sall etno stiilis hõbedase sallihoidja ja erinevate sinistes toonides ning hõbedavärvi ümmargustest detailidest koosneva metallripatsiga. Efektvärvide  ja kristallvaiguga kaetud ning taevasiniste klaaskristallidega kaunistatud metallripatsi mõõdud on 3,5 cm x 7 cm.

  Komplekti kuuluvate väikeste metallripatsitega kõrvarõngaste pikkus koos konksuga on 4 cm. Salli kangas on on efektselt kortsutatud, salli mõõdud ca 50 cm x 180 cm.

  MÜÜDUD
  18,50  Sinu ostulaegas Details
 • Värviliste metallkaunistustega must sall

  Värviliste metallkaunistustega must sall

  Musta värvi pehmest viskooskangast pikk sall hõbedavärvi kinnitusrõngaste ja ebasümmeetriliste värviliste kaunistusdetailidega. Erineva suuruse ja kujuga metalldetailid on kaetud eri värvi emailkattega. Salli kangas on efektselt kortsutatud, salli laius on ca 50 cm, pikkus 180 cm.

  NB! Sallile on kinnitatud redisainitud ehe, milles on kasutatud katkiläinud kaelakee detaile.

  Saadaval ainult 1 toode
  19,00  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Veinipunane sall pärlkaunistusnõeltega

  Veinipunane sall pärlkaunistusnõeltega

  Õhulisest kaunist veinipunast värvi polüesterkangast sall kolme pärlkaunistusnõelaga. Salli kanga muster on kergelt läikiv, salli mõõdud on 55 cm x 160 cm.

  Komplekti kuulub kolm veinipunast värvi akrüülpärlitega kaunistusnõela. Pärlite suurus on 16mm, kaunistusnõela pikkus koos pärlitega on 8 cm. Pärlid on kinnitusnõela mõlemast otsast äravõetavad, mistõttu saab nõela otsa pista ka kõikvõimalikke muid väikese auguga helmeid. Samuti saab ühendusnõelaga pärleid kasutada näiteks kübaranõelana või prossina, kinnitusnõelana kampsuni-pluusi-džempri revääril ja mansetil (vt erinevaid kasutusvõimalusi galeriis olevalt näidispildilt).