Ostuinfo

OSTMINE

Vali toodete alt meelepärased kaubad ja lisa need ostulaekasse. Kui oled soovitud kaubad ostulaekasse lisanud, kliki ostulaeka lingil ning vormista ost. Peale ostu sooritamist saad oma e-posti aadressile tellimuse kinnituse ja kinnituskirja manusesse automaatselt genereeritud ostuarve. Kui kaup on müüja poolt postitatud, saad vastava kinnituse ka oma e-postkasti.

Kui leiad meie e-poe kataloogidest tooteid, mida sooviksid osta, kuid millel on märge “müüdud”, siis küsi julgesti täiendavat infot. Mõni nendest toodetest võib olla vaid broneeringus ning kui see jääb maksetähtajaks välja ostmata, läheb toode taas müüki. Oma küsimuste esitamiseks saad kasutada  tellimiste lehe kontaktivormi. Sedasama kontaktivormi võid kasutada ka juhul, kui soovid enne ostmist saada täpsemat informatsiooni müügisolevate toodete kohta.

ISIKUANDMETE HOIDMINE JA KAITSE

Isikuandmeid küsitakse meie e-poes ostu vormistamisel alati vaid niipalju, kui on minimaalselt vaja sinu poolt valitud saatmisviisi puhul kauba kättetoimetamiseks. Kõiki isikuandmeid hoitakse konfidentsiaalsetena ning neid ei avaldata kolmandatele isikutele. Kui saad oma e-postkasti meilt reklaaminfot või sooduspakkumisi, mida sa edaspidi enam saada ei soovi, siis on alati võimalus oma e-posti aadress meie postiloendist eemaldada iga infokirja lõpus oleva lingi kaudu.

TOOTED OSTULAEKAS

NB! Kui lisad toote ostulaekasse, siis tuleb arvestada sellega, et enne tellimuse kinnitamist on tooted endiselt veel avalikus müügis. Kui sinu valitud toode jõutakse enne tellimuse esitamist kellegi teise poolt ära osta, tuleb sulle kassalehele vastav märge. Kirjeldatud ostuviis on tingitud asjaolust, et ainueksemplarist tooted ei jääks “kinni” ostust loobuvate külastajate ostulaekasse.

Väljamüüdud tooted on kataloogides selleks, et ostjad saaksid kauba kättesaamisel veenduda, et toode ja selle kirjeldus vastab tellitud kaubale. Samuti on mõned väljamüüdud tooted näha kataloogides juhul, kui toodet on võimalik mõne aja pärast uuesti osta ehk siis materjal / tooted on tulekul. 

TASUMINE

Makse saaja: KL Käsitöö & Disain OÜ

Saaja konto Swedbankis: EE372200221056795407

Saaja konto SEB Pangas: EE391010220247194222

Võimaluse korral soovitab KL Ehtesalong kasutada ostude eest tasumiseks pangalinki. Selline võimalus on hetkel nii Swedbank’is kui SEB pangas kontot omavatel klientidel. Teistest pankadest tehtavatele maksetele kehtib arvega tasumise kord – ostude eest tasumine toimub automaatselt genereeritud ostuarve alusel, mille leiad oma e-postkastist tellimuse kinnituskirja manusest. Loomulikult saavad  kõik Swedbank’i ja SEB panga kliendid maksmisviisiks endiselt valida ka arvega tasumise.

Miks tasuda ostude eest pangalingiga? Pangalingiga maksmine on kiireim viis kaupade kättesaamiseks – ei pea  meeles pidama maksetähtaega ega ootama raha laekumist müüja kontole. Tasudes ostude eest pangalingiga, laekub raha müüja arvele kohe ning kaup postitatakse esimesel võimalusel 2 tööpäeva jooksul.

Maksmise tähtaeg ehk toodete broneerimise aeg on vaikimisi 1 päev. Pikema maksetähtaja soovi korral tuleb sellest kindlasti teada anda. Ka Eesti ühest pangast teise võib raha liikumine võtta nädalavahetuseti ja pühade ajal aega rohkem kui 1 päev.  Kui teha ülekanne reedel, siis suure tõenäosusega raha enne järgmise nädala esmaspäeva müüja arvele ei jõua. Seetõttu on suur palve neile, kes teevad ülekandeid nädalavahetustel või kelle pangakonto ei ole Swedbank’is või SEB pangas teatada tehtud ülekandest saates e-posti aadressile info@ehtesalong.eu panga poolt kinnitatud maksekorralduse. NB! Kui eraldi maksetähtaja pikendamise soovist ei teatata, on vaikimisi toodete broneerimise ajaks 1 päev. Raha tähtajaks mittelaekumise korral lähevad tooted maksetähtajale järgnevast päevast uuesti müüki!

Samuti ei ole kahjuks harvad need juhtumid, kui ostja on toodete eest tasunud, kuid kontonumbri või ettevõtte nime sisestamisel eksinud ja mõne päeva pärast raha oma arvele tagasi saanud. Ka sel juhul on tellimus tühistatud ning müüja pole saanud kaupa väljastada, sest raha laekumise puudumine tähendab müüja jaoks ostust loobumist. Et selliseid eksimusi vältida ning asjatut pahameelt mitte lasta tekkida soovitame kontonumbri ja ettevõtte nime siitsamast ostuinfo lehelt kopeerida ning pangaülekandel vastavasse lahtrisse kleepida.

Tasumine kinkekaardiga. Kinkekaardiga ostes kirjuta kinkekaardil olev kood (number) enne ostu kinnitamist kupongi väljale. Ainult siis saab kinkekaardi väärtuse toodete hinnast maha arvata.

NB! Enne e-poe süsteemide uuendamist (12.oktoober 2017) ostetud kinkekaardi summa tuleb pangaülekannet tehes ise toodete hinnast maha arvata. Pangalingiga tasudes tagastab müüja kinkekaardi väärtuse ostja pangakontole. NB! Mõlemal juhul on enne tellimuse kinnitamist vajalik kinkekaardi number kirjutada kassalehel olevasse teadete lahtrisse. Kui kinkekaardi numbrit ei ole, siis seda ostusummast ka maha arvestada ei saa.

KAUBA KÄTTETOIMETAMINE

Kaup lähetatakse (postitatakse) esimesel võimalusel hiljemalt kahe (2) TÖÖPÄEVA jooksul peale raha laekumist müüja pangakontole. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel kauba postitamist ei toimu. NB! KAUBA KÄTTESAAMINE EI SÕLTU MÜÜJAST! Peale müüja poolt kauba lähetamist (paki pakiautomaati sisestamine, paki postkontorisse/kullerile üleandmine, lihtkirja postkasti panemine) sõltub paki kättesaamine postiteenust osutava ettevõtte (Omniva, Itella) töökorraldusest.

Ostetud kaup edastatakse vastavalt ostja poolt kassalehel valitud saatmisviisile kas lihtkirja või tähitud saadetisena Eesti Posti vahendusel postkasti või postkontorisse, Post24 (Omniva) või Itella SmartPOSTi vahendusel pakiautomaati või kulleriga otse kätte saaja poolt valitud aadressile. Eelneval kokkuleppel (helistades telefonil 5210658 või kirjutades info@ehtesalong.eu) on võimalik ostetud kaubale Sauele ise järele tulla.

Ostude puhul, mille summa ületab 32 eurot on kauba saatmine tavapostiga ja pakiautomaatidesse tasuta.

TAGASTAMINE JA GARANTII

Toodetele kehtib tagastamisõigus 14 päeva arvates kauba kättesaamisest eeldusel, et tooted on tagastamisel samas seisus, kui need soetati. Raha kantakse tagasi ostja pangaarvele kohe peale kauba kättesaamist. Täielikult kuulub tagasimaksmisele nii summa, mille ostja tasus kauba eest kui ka postikulu (vastavalt valitud saatmisviisile tagastamise hetkel kehtiva hinnakirja alusel). Kompenseerimisele ei kuulu vaid postikulu, mille ostja tasus esialgse ostu korral.

Müügilolevad ehted on valminud käsitööna pisidetailidest ning kandmisel tuleks seda kindlasti arvestada. Oleks hea, kui ehteid saaks hoida eraldi nii, et ei peaks neid vajadusel teistest ehetest lahti harutama hakkama, mille tulemusena võivad ühenduslülid kergesti katki minna. Kindlasti ei ole ehetele hea ka otsene päikesevalgus, vesi või mistahes niiskus, mis värvi tuhmistab/muudab. Kui kõiki neid tingimusi täites siiski kinnitusdetailid purunevad (paraku juhtub seda aeg-ajalt ikka, sest detailide vastupidavust ei ole soetamisel võimalik kontrollida), siis tuleks sellest kindlasti teada anda. Kui paari korra kandmise järel midagi katki läheb, mis kindlasti ei saa tingitud olla kandja hooletusest, kinnitatakse asendusdetail(id) tasuta kahe kuu jooksul arvates ostusumma laekumisest müüja arvele. Toodete edasi-tagasi saatmiskulu tasub müüja.