Redisainitud ehted

NB! Kui soovid saada müügisoleva toote kohta täpsemat infot ning näha lisapilte, kliki toote nimetusel!

Anname vanadele ehetele uue elu!

Siit kataloogist leiad ehete järelturult nopitud vahvaid eksemplare, mis on kõik “uuele elule” äratatud. Enamasti on ehete valmimisel  kasutatud vana ehte “põhja”, mille külge on kombineeritud erinevaid “uuema aja” detaile või katkiste ehete kasutamiskõlbulikku ja värvilt ning stiililt sobivat taaskasutatavat materjali. Mõne ehte “elluäratamiseks” on asendatud vaid kulunud kinniseid või vahedetaile, teistel on kasutatud vaid paari-kolme vana ehte isikupärast ja kordumatut detaili. Paljude ehete detailid on lausa unikaalsed, sest pärinevad aastakümnetetagusest ajast. Mõne ehte “elluäratamiseks” on aga valitud hoopiski sobiv aksessuaar, mistõttu on redisainimise käigus saanud uue elu nii mõnigi kaelasall või käekott.

Kõik kataloogis müügilolevad ehted on valminud käsitööna ning ainueksemplarid, materjali unikaalsuse tõttu täpselt samasuguseid ehteid seetõttu ka taasluua ei ole võimalik.

Kui otsid endale omapärast ja kordumatut ehet, siis oled just õiges kohas! Leia endale kataloogist sobiv ehe ja võid kindel olla, et täpselt samasugust ehet kellelgi teisel kindlasti olema ei saa!

Valiku meie redisainitud töödest, milles ehete valmistamisel on kasutatud ja kombineeritud nii vanade kui uute ehete detaile, leiad  SIIT