OstuinfoEhete-parandus

OSTMINE

Kui leiad mõne ehte, aksessuaari või riideeseme, mida endale sooviksid, vali toodete alt meelepärased kaubad ja lisa need ostulaekasse. Kui oled soovitud kaubad laekasse lisanud, saad vormistada ostu. Isikuandmed, mida vajatakse ostu sooritamiseks, on kaitstud ning neid ei avaldata kolmandatele isikutele. Peale ostusoovi esitamist saad oma e-posti aadressile kõigepealt ostukinnituse ning mõne aja pärast arve, mille alusel saad ostu eest tasuda.

Kui leiad ehete või aksessuaaride kataloogist endale midagi, millesarnast sooviksid, kuid värv või suurus ei sobi, siis mine ülemisel inforibal asuvale “tellimine” lehele ja kirjuta sinna kõik oma soovid ja küsimused.

Kui soovid aga enne ostu toodete kohta täpsemat informatsiooni, siis saad seda teha kontaktides oleva kirjavormi kaudu.

NB! TOOTED OSTULAEKAS

Kui toode on kataloogis olemas, kuid puudub ostulaekasse lisamise võimalus, siis on ta broneeringus. Kataloogi jääb toode ilma ostulaekata seetõttu, et ostja saaks enne ostu lõplikku sooritamist toote ja selle kirjelduse veel üle vaadata. Seetõttu ei maksa ära ehmatada, kui ostulaegast üle vaadates näed toote juures teatist “Toode ei ole saadaval”. Sinu ostulaekas on ta endiselt olemas, kuid keegi teine sama toodet vahepeal enam osta ei saa.

Kui toodete ostulaekasse lisamisest on möödas 1 tund ning selle aja jooksul ei ole ostu sooritatud, tühjeneb ostulaegas automaatselt ning tooted lähevad tagasi müüki. Kui ost sooritatakse, siis on tooted veel maksetähtaja jooksul (üldjuhul 1 päev) kataloogis näha, alles pärast makse laekumist kustuvad tooted kataloogist.

Mõnedesse kataloogidesse (eelkõige riided ja sallid) jäävad müüdud tooted ilma ostuvõimaluseta nähtavale natuke pikemaks ajaks kui maksetähtajaks, et ostjad saaksid kauba kättesaamisel tooted veelkord üle vaadata ning veenduda, et tootekirjeldus vastab saadud kaubale.

TASUMINE

Makse saaja: KL Käsitöö & Disain OÜ

Saaja konto Swedbankis: EE372200221056795407

Saaja konto SEB Pangas: EE391010220247194222

Võimaluse korral soovitab KL Ehtesalong kasutada ostude eest tasumiseks pangalinki. Alates 2015.aasta oktoobrikuust on selline võimalus nii Swedbank’is kui SEB pangas kontot omavatel klientidel. Teistest pankadest tehtavatele maksetele kehtib hetkel vaid arvega tasumise kord – ostude eest tasumine toimub e-postile saadetava ostuarve alusel. Loomulikult saavad  kõik Swedbank’i ja SEB panga kliendid maksmisviisiks endiselt valida ka arvega tasumise.

Miks tasuda ostude eest pangalingiga? Pangalingiga maksmine on kiireim viis kaupade kättesaamiseks – ei pea enam ootama ostuarvet, pidama meeles maksetähtaega ega raha laekumist müüja kontole. Tasudes ostude eest pangalingiga, laekub raha müüjale kohe ning kaup postitatakse esimesel võimalusel 24 tunni jooksul! (Tähelepanu! SEB pangalingiga tasudes näete tehtaval ülekandel KL Käsitöö & Disain OÜ pangalingi konto numbrit, mis erineb käesoleva ostuinfo lehel olevast. Ülekandel nähtav kontonumber on panga ja ettevõttevaheliste arvelduste vahekonto number).

Maksmise tähtaeg ehk toodete broneerimise aeg on üldjuhul 1 päev. Pikema maksetähtaja soovi korral tuleb sellest kindlasti teada anda.

NB! Seoses üleminekuga IBAN-kontosüsteemile võib ka Eesti ühest pangast teise raha liikumine võtta aega rohkem kui 1 päev, eriti kehtib see nädalavahetuste kohta.  Kui teha ülekanne reedel, siis suure tõenäosusega raha enne järgmise nädala esmaspäeva müüja arvele ei jõua. Seetõttu on suur palve neile, kes teevad ülekandeid nädalavahetustel või kelle pangakonto ei ole Swedbank’is või SEB pangas teatada tehtud ülekandest saates e-posti aadressile info@ehtesalong.eu panga poolt kinnitatud maksekorralduse. NB! Kui eraldi maksetähtaja pikendamise soovist ei teatata, on vaikimisi toodete broneerimise ajaks 1 päev. Raha tähtajaks mittelaekumise korral lähevad tooted maksetähtajale järgnevast päevast uuesti müüki!

Samuti ei ole kahjuks harvad need juhtumid, kui ostja on toodete eest tasunud, kuid kontonumbri või ettevõtte nime sisestamisel eksinud ja mõne päeva pärast raha oma arvele tagasi saanud. Ka sel juhul on tellimus tühistatud ning müüja pole saanud kaupa väljastada, sest raha laekumise puudumine tähendab müüja jaoks ostust loobumist. Et selliseid eksimusi vältida ning asjatut pahameelt mitte lasta tekkida soovitame kontonumbri ja ettevõtte nime kopeerida ning pangaülekandel vastavasse lahtrisse kleepida.

Tasumine kinkekaardiga. Kinkekaardiga ostes ei saa kasutada maksmisviisiks pangalinki, sest automaatselt kinkekaardi summat ostusummast maha ei arvestata.  Kinkekaardiga ostes tuleb valida arvega ehk käsitsi maksmise viis ning kinkekaardi number märkida kassalehel teadete lahtrisse. Seejärel arvestatakse kinkekaardil olev summa tasumisele kuuluvast summast maha.

KAUBA KÄTTETOIMETAMINE

Kaup postitatakse TÖÖPÄEVITI 24 tunni jooksul peale raha laekumist müüja pangakontole. Reede pärastlõunal, nädalavahetusel ja pühade ajal tehtud ostude korral postitatakse kaup makse laekumisele järgneval esimesel tööpäeval. NB! KAUBA KÄTTESAAMINE ei sõltu müüjast. Peale müüja poolt postitamist (paki pakiautomaati sisestamine, paki postkontorisse/kullerile üleandmine, lihtkirja postkasti panemine) sõltub paki kättesaamine ostja poolt valitud saatmisviisist ja postiteenust osutavast ettevõttest (Omniva, Itella).

Ostetud kaup edastatakse vastavalt ostja poolt kassalehel valitud saatmisviisile kas lihtkirja või tähitud saadetisena Eesti Posti vahendusel postkasti / postkontorisse, Post24 (Omniva) või Itella SmartPOSTi vahendusel pakiautomaati või kulleriga otse saajale.
Kuna olemasolev veebipoe IT-platvorm ei võimalda kahjuks kassalehele seadistada rippmenüüsid, siis Post24 ja SmartPostiga tellides tuleb kassa vastavasse lahtrisse jätta kindlasti pakiautomaadi asukoht, kust soovitakse pakk kätte saada. Vabandame ebamugavuste pärast!

Alates 2016.aasta novembrist on olemas ka võimalus e-poest ostetud kaubale ise järele tulla  müügiesindusse K&R STIILISALONG Tallinnas Luha tn 18. Kohapeal on võimalik tellimuse eest tasuda nii sularahas kui maksekaardiga. Esialgu oleme avatud siiski vaid mõned päevad nädalas erigraafiku alusel. Jooksva info müügisalongist ja selle lahtiolekuaegadest leiab SIIT

NB! Kui valisite makseviisiks “MAKSAN HILJEM”, aga tellitud kaubale ei ole võimalik järele tulla samal või järgmisel päeval, siis palume sellest kindlasti teada anda. Siis väljastatakse teile kauba eest tasumiseks ostuarve. Ainult eelnevalt tasutud kaubale on võimalik järele tulla hiljem.

Ostude puhul, mille summa ületab 32 eurot on kauba saatmine tavapostiga ja pakiautomaatidesse tasuta.

TAGASTAMINE JA GARANTII

Toodetele kehtib tagastamisõigus 14 päeva arvates kauba kättesaamisest eeldusel, et tooted on tagastamisel samas seisus, kui need soetati. Raha kantakse tagasi ostja pangaarvele kohe peale kauba kättesaamist. Täielikult kuulub tagasimaksmisele nii summa, mille ostja tasus kauba eest kui ka postikulu (vastavalt valitud saatmisviisile tagastamise hetkel kehtiva hinnakirja alusel). Kompenseerimisele ei kuulu vaid postikulu, mille ostja tasus esialgse ostu korral.

Poes müügilolevad ehted on valminud käsitööna pisidetailidest ning kandmisel tuleks seda kindlasti arvestada. Oleks hea, kui ehteid saaks hoida eraldi nii, et ei peaks neid vajadusel teistest ehetest lahti harutama hakkama, mille tulemusena võivad ühenduslülid kergesti katki minna. Kindlasti ei ole ehetele hea ka otsene päikesevalgus, vesi või mistahes niiskus, mis värvi tuhmistab/muudab. Kui kõiki neid tingimusi täites siiski kinnitusdetailid purunevad (paraku juhtub seda aeg-ajalt ikka, sest detailide vastupidavust ei ole soetamisel võimalik kontrollida), siis tuleks sellest kindlasti teada anda. Kui paari korra kandmise järel midagi katki läheb, mis kindlasti ei saa tingitud olla kandja hooletusest, kinnitatakse asendusdetail(id) tasuta kahe kuu jooksul arvates ostusumma laekumisest müüja arvele. Toodete edasi-tagasi saatmiskulu tasub müüja.

Ehete eest hoolitsemine