NB! Seoses kehtiva eriolukorraga ei ole võimalik hetkel kokku leppida aega salongi külastamiseks!

Meie esindussalongi leiad Tallinnast Uue Maailma asumist aadressilt Luha 18.

Kuidas meile tulla?

Esindussalong asub 2016.aasta kevadel valminud 6-korruselise korterelamu esimese korruse äripinnal. Meie juurde saab tulla nii auto kui ühiskondliku transpordiga. Autoga tulles on parkimisvõimalus maja ees avaliku linnaruumi kesklinna parkimistsoonis, kus parkimiskellaga on parkimine 15 minutit tasuta. Ühiskondlikku transporti kasutades on kõige lihtsam tulla rongiga. Lilleküla jaamast Väike-Ameerika tänavat pidi tulles jõuab kohale 5 minutiga. Pärnu mnt poolt saab tulla trammiga (2, 3 ja 4) või bussiga (5, 18, 20, 20A, 36 ja 52) Vineeri peatusesse. Endla tänava poolt bussiga (16, 17, 17A, 21, 21B, 23, 24, 24A, 42 ja 48) või trolliga (nr 3) Koidu peatusesse. Mõlemalt poolt tulles on meie juurde umbes 10 minuti tee.

Kui soovid e-poes müügilolevaid ehteid ja aksessuaare kohapeale vaatama tulla või juba ostetud kaupa kätte saada, võta kindlasti aja kokkuleppimiseks meiega ühendust, sest kindlatel kella-aegadel me enam kohal ei ole:

Helista 5278184 (Riina) või kirjuta info@ehtesalong.eu

Meie esinduses on nüüd võimalik vormistada eritellimusi erinevatele paberitöödele (käsitöökaardid, -albumid, -pulmakutsed, mälestus- ja fotokarbid, ehtekarbid, karbid katsikuteks jne). Erinevate näidistega saab tutvuda nii esinduses kohapeal kui nüüd ka Instagramis (#stiilisalong).

Oleme avanud ka e-poe PLUSS-SUURUSES RÕIVAKANDJATELE, kus lisaks rõivaste järelturult nopitud toredatele uuskasutusrõivastele leiab ka vahvaid retro ja vintage stiilis originaaleksemplare ning redisainitud käsitöörõivaid. Meie rõivaste e-poes algavad suurusnumbrid sealt, kus tavapoodides need lõpevad ehk müügilolevad rõivad algavad suurusnumbrist L (42). Aga meilt leiab isikupäraseid rõivaid ka XXXL kandja 😊

Olete lahkesti palutud külastama meie rõivaste e-poodi www.stiilisalong.eu!