Ehtesalongi 2016.aasta sügisel avatud müügiesinduse leiad Tallinnast Uue Maailma asumist aadressilt Luha 18. Tegemist on ema-tütre ühendatud käsitööprojektiga K&R STIILISALONG,

milles lisaks ema K(ersti) tootevalikule – ehted, redisainitud rõivad ja aksessuaarid, leiab suure valiku tütar R(iina) poolt käsitööna valminud paberikunsti.

Kuidas meile tulla?

Müügisalong asub 2016.aasta kevadel valminud 6-korruselise korterelamu esimese korruse äripinnal. NB! Pane tähele, et KL Ehtesalongi müügiesinduse nimi on K&R Stiilisalong, mis on kirjutatud ka kaupluse vaateaknale.

Meie juurde saab tulla nii auto kui ühiskondliku transpordiga. Autoga tulles on parkimisvõimalus maja ees avaliku linnaruumi kesklinna parkimistsoonis, kus parkimiskellaga on parkimine 15 minutit tasuta. Ühiskondlikku transporti kasutades on kõige lihtsam tulla rongiga. Lilleküla jaamast Väike-Ameerika tänavat pidi tulles jõuab kohale 5 minutiga. Pärnu mnt poolt saab tulla trammiga (2, 3 ja 4) või bussiga (5, 18, 20, 20A, 36 ja 52) Vineeri peatusesse. Endla tänava poolt bussiga (16, 17, 17A, 21, 21B, 23, 24, 24A, 42 ja 48) või trolliga (nr 3) Koidu peatusesse. Müügisalongini on mõlemalt poolt tulles umbes 10 minuti tee.

Oleme avatud:

KOLMAPÄEVITI
ennelõunal 10-14 ja õhtupoole 16-18

Teistel päevadel on võimalik kauplust külastada kokkuleppel.  Kaupluse külastamiseks helista ette 5278184 (Riina) või kirjuta info@ehtesalong.eu.

Kaupluses on võimalik vormistada ka eritellimusi paberitöödele (käsitöökaardid, albumid, pulmakutsed, mälestus- ja fotokarbid, ehtekarbid, karbid katsikuteks jne). Erinevate näidistega saab tutvuda nii kaupluses kohapeal kui ka Instagramis (#stiilisalong).

Meil on nüüd avatud ka e-pood uuskasutusrõivastele!

Rõivaste järelturult nopitud ja kordatehtud uuskasutusrõivastele lisaks on e-poes saadaval ka vahvaid retro ja vintage stiilis originaalrõivaid. Olete lahkesti palutud külastama meie rõivaste e-poodi www.stiilisalong.eu

Jooksva info müügisalongi lahtiolekuaegadest leiad ka meie Facebooki lehelt http://www.facebook.com/stiilisalong

K&R Stiilisalongi sisustus-, toote- ja stiilinäiteid: