Ehete parandus ja redisain

Kui mõni armas ehe on katki läinud või kaunis kõrvarõngas kadunud, ära heida meelt! Üksikutest kõrvarõngastest võib saada omanäolise käe-või kaelaehte, katkiläinud kaelakeest aga uued kõrvarõngad!

Aitame mälestustega seotud vanad ehted uuele elule!

Kui sul on kodus ehteid, mis on seotud mingi armsa mälestusega, kuid mis katkiläinud, oma esialgse sära kaotanud või üksikuksjäänud, mida minema visata ei raatsi, aga kanda ka enam ei sobi, siis vaata nad kriitilise pilguga üle. Ehk on neis mõni osa veel selline, mida annaks uute ühendus- või kinnitusdetailidega parandada.

Ja siis pole muud kui võtame katkised või ajaga värvi ja sära kaotanud ehted, lammutame osadeks, valime välja taaskasutust võimaldavad detailid, kombineerime ja lisame värvi, suuruse ning disaini poolest sobivaid uusi detaile juurde ja nii võibki sündida üks ja ainus uus ehe, mis pealegi veel mälestustega seotud ja niimoodi uuel moel kandjat edasi rõõmustada saab!

Kui leiad, et tahaksid ka ise oma vanadest ehetest midagi uut ja põnevat saada, siis kirjuta julgesti oma soovid ja küsimused SIIA.

Loomulikult ei pea katkiläinud ehetest alati midagi uut tegema. Enamasti saab purunenud ühendusdetailid (kummid, kinnised, niidid-tamiilid) uute vastu välja vahetada ning sedamoodi mõne armsa ja tähendusrikka ehte esialgsel kujul ka taastada. Kui tegemist ei ole just metallitööga, mis nõuab metalldetailide jootmist/tinutamist, siis kõige muuga saame kindlasti hakkama.

Erinevaid võimalusi, kuidas vanu ehtedetaile kasutades võib tulemuseks saada vahva ja omapärase uue ehte, näed meie tehtud tööde redisainitud ehete lehel.