Uued tooted

 • Erklilla sall kandilistest ripatsitest ehtekomplektiga

  Erklilla sall kandilistest ripatsitest ehtekomplektiga

  Erksat värvi lillast viskooskangast pikk sall võrgumustrilise hõbedavärvi sallihoidja ja erinevates lillades toonides kandilise metallripatsiga. Efektvärvide  ja kristallvaiguga kaetud kandilistest detailidest metallripatsi mõõdud on 3,5 cm x 5,5 cm.

  Komplekti kuuluvate väikeste metallripatsitega kõrvarõngaste pikkus koos hõbedavärvi inglise lukuga on 4 cm. Salli kangas on on efektselt kortsutatud, salli mõõdud ca 50 cm x 180 cm.

  Saadaval ainult 1 toode
  18,50  Lisa ostulaekasse Sinu ostulaegas Details
 • Out of stock

  Erksinine sall kandilistest ripatsitest ehtekomplektiga

  Erksinine sall kandilistest ripatsitest ehtekomplektiga

  Läikivate erksiniste koetriipudega läbipaistvast organzakangast sall hõbedavärvi sallirõngaste ja sinistes toonides kandilise metallripatsiga. Efektvärvide  ja kristallvaiguga kaetud kandilistest detailidest metallripatsi mõõdud on 3,5 cm x 5,5 cm.

  Komplekti kuuluvate väikeste metallripatsitega kõrvarõngaste pikkus koos hõbedavärvi inglise lukuga on 4 cm. Salli mõõdud on 50 cm x 160 cm.

   

  MÜÜDUD
  18,50  Sinu ostulaegas Details
 • Out of stock

  Hallikirju sall punastest ripatsitest ehtekomplektiga

  Hallikirju sall punastest ripatsitest ehtekomplektiga

  Ruudumustrilisest hallikirjust polüesterkangast väike sall võrgumustrilise hõbedavärvi sallihoidja ja punase kandilise metallripatsiga. Efektvärvide  ja kristallvaiguga kaetud kandilistest detailidest metallripatsi mõõdud on 3,5 cm x 5,5 cm.

  Komplekti kuuluvate väikeste metallripatsitega kõrvarõngaste pikkus koos hõbedavärvi inglise lukuga on 4 cm. Väikese õhulise salli mõõdud on 50 cm x 120 cm.

   

  MÜÜDUD
  18,50  Sinu ostulaegas Details
 • Out of stock

  Must sall suure etno stiilis ripatsiga

  Must sall suure etno stiilis ripatsiga

  Pehmest puuvilla- ja viskoosisegu kangast suuremat sorti musta värvi sall nelja suure hõbedavärvi sallirõnga ja mitmekihilise etno stiilis metallripatsiga. Kahe keskmise rõnga külge kinnitatud väikese musta akrüülkamee, keti ja kolmnurkse ripatsiga kaunistusdetaili pikkus on 3,5 cm. Väliste rõngaste küljes olev suur ripats koosneb poolkuu-kujulisest metalldetailist, etnomustrilisest paelaga kaunistusdetailist ja kolmnurksest metallripatsist musta värvi akrüülkameega. Mitmekihilise sallikaunistuse suurus on 10 cm x 12 cm. Salli pikkus koos narmastega on 190 cm, laius 65 cm.

  NB! Tegemist on uuskasutustootega, milles erinevate katkiläinud kaelakeede kasutamiskõlblikud redisainitud / taastatud detailid on rõngaste abil salli külge kinnitatud.

   

   

  MÜÜDUD
  19,50  Sinu ostulaegas Details
 • Out of stock

  Hall sall vintage stiilis kameeripatsiga

  Hall sall vintage stiilis kameeripatsiga

  Helehalli värvi pehmest viskooskangast sall tumehallide klaasrondellide, metallikvärvi sallirõngaste ning pitsilises metallraamis vintage stiilis kameeripatsiga. Renessansiaja daami reljeefse portreega kunstvaigust halli värvi kameeripatsi mõõdud on 4,6 cm x 6 cm. Salli kangas on kergelt kortsutatud, salli mõõdud on 40 cm x  180 cm.

   

 • Out of stock

  Roosa sall pärlkaunistusnõeltega

  Roosa sall pärlkaunistusnõeltega

  Erksat tooni roosast viskooskangast suuremat sorti sall kahe pärlitest kaunistusnõelaga. Salli kangas on kergelt kortsutatud. Mõnusalt pehme ja õhulise salli mõõdud on 85 cm x 180 cm.

  Komplekti kuuluvad kaks heleroosat ja kaks tumedamat roosat (fuksiavärvi) akrüülpärlit suurusega 16mm. Pärlid on kinnitusnõela mõlemast otsast äravõetavad, mistõttu saab neid omavahel ka erinevalt kombineerida. Samuti saab ühendusnõelaga pärleid kasutada näiteks prossina rinnas või kinnitusnõelana kampsuni-pluusi-džempri revääril ja mansetil (vt erinevaid kasutusvõimalusi galeriis olevalt näidispildilt)

   

  MÜÜDUD
  16,50  Sinu ostulaegas Details
 • Out of stock

  Bordoopunane pitsäärtega sall pärlkaunistusnõelte ja kõrvarõngastega

  Bordoopunane pitsäärtega sall pärlkaunistusnõelte ja kõrvarõngastega

  Puuvilla- ja viskoosisegu bordoovärvi kangast sall pitsist äärte, bordoopunastest pärlitest kaunistusnõelte ja kahepoolsete kõrvarõngastega. Sall on otstest ahenev, keskelt on salli maksimaalne laius (ilma pitsist “narmasteta) 30 cm, salli pikkus koos efektsete lehekujuliste “narmastega” on 220 cm. Bordoopunaste pärlite läbimõõt on 16mm. Komplekti kuuluvaid plaatinavärvi sireliõiemotiividega poltkõrvarõngaid on võimalik kanda ka ilma tagumise pärlita (kaasas 1 paar poldi kinnitustaguseid). Õiemotiivi suurus on 1,5 cm.

  Pärlid on kinnitusnõela mõlemast otsast äravõetavad, mistõttu saab nõela otsa torgata ka muid auguga ehtedetaile. Samuti saab kaunistusnõelu kasutada nii prossina rinnas kui kampsuni-pluusi-džempri revääril ja mansetil (vt erinevaid kasutusvõimalusi galeriis olevalt näidispildilt)

   

  MÜÜDUD
  18,50  Sinu ostulaegas Details
 • Out of stock

  Must sall suure ovaalse ripatsiga

  Must sall suure ovaalse ripatsiga

  Pehmest puuvilla- ja viskoosisegu kangast suuremat sorti musta värvi sall hõbedavärvi sallihoidja ja musta traadipõimingus alrüülripatsiga. Suure ovaalse türkiisivärvi nahaimitatsioonist kaunistusdetailiga ripatsi mõõdud on 6,5 cm x 8 cm. Salli pikkus koos narmastega on 190 cm, laius 65 cm.